Horoskop na september – Rak


Láska a vzťahy

Príliš sa upínate na staré lásky a nevydarené vzťahy z minulosti. Zabudnite na to, čo máte dávno za sebou. Zbytočne sa len trápite, jatríte staré rany aj druhej strane a stagnujete. Pozerajte sa vpred, budúcnosť má s vami iné plány a vás čaká niečo lepšie. Nemrhajte energiou na hádky, tento mesiac z nich vždy vyviaznete ako porazený. Radšej stavte na zdravú komunikáciu a partnerovu zlosť pokojne zaženiete svojím šarmom. Užite si i chvíle s rodinou, jeden z vašich blízkych bude obzvlášť potrebovať vaše cenné rady.

Peniaze a práca

Ušetrené peniaze si viete vždy patrične užiť, nezabúdajte však myslieť na budúcnosť a prípadné nečakané výdaje. K financiám sa stavajte s rozvahou. Zamestnanie si v septembri bude vyžadovať vaše vyššie pracovné nasadenie, no nebuďte frustrovaní. Koncom mesiaca sa všetko ustáli a príde aj na zaslúžený oddych. Využite svoju šťastnú kartu a ak sa vám náhodou naskytne možnosť tomboly, kúpi žrebu alebo podobného pokúšania šťastia, istotne by ste nemali váhať. Peniaze navyše ešte nikdy nikoho neurazili.

Zdravie

Vaša imunita trošku pokrivkáva a preto by ste mali byť opatrná. Dávajte si pozor aj na ochorenia, ktoré na vás môžu preniesť iné osoby. Nespoliehajte sa na svoje pevné zdravie, zákerný vírus si vie nájsť cestu vždy. Rizikom pre vás tento mesiac budú aj plesňové ochorenia, na ktoré by ste mohli natrafiť na verejných kúpaliskách. Preventívne si spravte aspoň raz za týždeň večerný kúpeľ nôh s liečivými bylinkami.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov