Horoskop na september – Ryby


Láska a vzťahy

Ak vám vadí partnerovo správanie alebo malý záujem, nesnažte sa mu to vrátiť v rozličných situáciách. Nemusí si to správne vysvetliť a nepochopí to ako odvetu ale vyvolávanie rozbrojov. Porozprávajte sa s ním na rovinu a nehrajte sa na hádanky. Komunikácia je základom a pri úprimnom rozhovore si váš partner vstúpi do svedomia, aj keď sa kvôli egu nebude chcieť priznať. Prejaví sa to však na zmene jeho správania. Ak dlhšie čakáte na novú lásku, skúste sa poobzerať okolo seba. Je už dlhší čas vo vašej blízkosti.

Peniaze a práca

Prílišné špekulovanie ohľadom práce sa môže obrátiť proti vám. Aj keď máte nasporenú vyššiu čiastku, nemusíte predsa všetky úspory nerozvážne minúť. Je vhodný čas na zmenu pracovnej pozície ale aj na príjem pracovnej ponuky, nad ktorou váhate. Aj keď sa vám nepozdáva platové ohodnotenie, vaša húževnatosť vám prinesie zvýšenie príjmu alebo povýšenie. Nerozhodujte sa príliš dlho, miesto vám totiž vyfúkne iný uchádzač.

Zdravie

September so sebou nesie varovanie, aby ste si dávali väčší pozor na menšie úrazy. Reč je najmä o prstoch rúk i nôh. Z malého zranenia sa môže vykľuť dlhé a bolestivé hojenie, čo ku šťastiu nechýba asi nikomu. Trošku viac ostražitosti vás uchráni pred takýmito situáciami. Telu dodajte aj vitamíny, napríklad vo forme ovocia na raňajky. Pozitívne sa to odrazí na vašej pleti, vlasoch, nechtoch ale aj nálade.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov