Horoskop na september – Škorpión


Láska a vzťahy

Či už ide o zadané alebo nezadané dámy narodené v tomto znamení, v septmbri si budete musieť klásť servítku pred ústa. Svojimi uštipačnými poznámkami narobíte viac škody a žiaden úžitok. Neskôr to môžete ľutovať, no na vzťahu to zanechá jazvy. Partner sa vám bude snažiť vyhovieť vo vašich požiadavkach, na ktoré dlho nechcel pristúpiť. Dajte mu najavo, že si ceníte jeho ochotu. Je veľká šanca, že tento mesiac vám prinesie aj vytúžené bábätko. Pravdepodobne vám tento mesiac vstúpi do života osoba, ktorá odhalí tajomstvo.

Peniaze a práca

Nepozerajte vždy len na peniaze a úspech nemerajte výškou bankového konta. Dajte si tento mesiac predsavzatie, že sa budete venovať viac činnostiam, ktoré vás naozaj bavia. Prinesie to do vášho života viac elánu a dariť sa vám začne i v práci. Nadriadený si to iste všimne a slovná pochvala, či odmeny vás zaručene neminú. Po finančnej stránke si nemôžete sťažovať, aj keď ste sa už mali lepšie. Bohatšie mesiace máte ešte len pred sebou.

 Zdravie

Je najvyšší čas na preventívne prehliadky a návštevy lekárov, ktorých ste dlhodobo obchádzali. Aj keď si myslíte, že sa dokážete zo všetkého vyliečiť sami, isté problémy si vyžadujú pomoc odborníka. Nepodceňujte to a nehazardujte so svojím zdravím, mohlo by sa vám to nepekne vypomstiť. Zvýšte svoju fyzickú aktivitu, pomôže vám to aj pri problémoch s bolesťou hlavy alebo závratami, ktoré vás v poslednej dobe viac trápia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov