Horoskop na september – Strelec


Láska a vzťahy

Váš vzťah bude potrebovať trochu oživenia, vneste mu trochu nového vetra do plachiet a nečakajte na partnera, kým sa rozhýbe. Okoreňte si to v spálni alebo mu pripravte príjemné prekvapenie, po akom roky túžil. Je čas na romantiku, rozmaznávanie a rozdúchanie takej iskry, aká bola na začiatku vzťahu. Záujem partnera vás poteší a hádky tento mesiac nie sú v pláne osudu. Mali by ste si dávať pozor na intrigy jednej osoby, ktorá vám síce nechce priamo uškodiť, no ide jej o vlastný prospech. Preto sa neštíti urobiť čokoľvek, čo by jej prinieslo nejaké benefity.

Peniaze a práca

September vám po finančnej a pracovnej stránke hraje do karát, takže by ste si mali užiť časy prosperity a úspechu. Vyťažte z toho maximum a pustite sa pokojne aj do vlastných projektov, nad ktorými dlho rozmýšľate. Nečakajte, neskôr už môže byť neskoro. Svoj talent by ste mali rozhodne využiť, no o nápadoch nehovorte s ľuďmi, ktorých dôverou si nemôžete byť istí. Je možné, že by vás niekto predbehol skôr, ako sa sami rozhýbete. Aj v zamestnaní zavládne pokoj a na pracovisku bude príjemná a veselá atmosféra.

Zdravie

Ak sa o niekom hovorí, že je zdravý ako rybička, potom ste to určite vy. September zažehná všetky problémy so zdravím, ktoré vás v predchádzajúcich mesiacoch trápili a vy budete mať nesmierne množstvo energie a elánu. Využite to na rôzne športy, pokúste sa zlákať aj priateľov alebo rodinu. Kolektívne športy vám zlepšia kondíciu a výborne sa pri nich zabavíte. Aj keď ste fit, nepodceňujte prevenciu a dbajte na vyváženú stravu a dostatok spánku a tekutín.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov