Horoskop na september– Váhy


Láska a vzťahy

Po zdravotnej alebo psychickej stránke sa tento mesiac nebudete cítiť najlepšie, no namiesto vyhľadania lekárskej pomoci si to odnesú vaši blízky. Neprenášajte na nich svoju mrzutú náladu, nikto z nich si to nezaslúži. Partner vám síce bude oporou, no sám potrebuje podržať v ťažkých chvíľach, aj keď to pred vami možno nechce priznať. Skúste sa prestať dívať len na seba a otvorte svoje vnútro aj iným. Viac solidarity a empatie pomôže iným ale aj vám. Nezadané ženy majú v hľadáčiku zaujímavého muža, no ten pre ne bude len letmým flirtom. Skutočná láska vás ešte len čaká.

Peniaze a práca

Nechcite robiť viac vecí naraz a vrhať sa do všetkého bezhlavo. Utrieďte si myšlienky a povinnosti si starostlivo zorganizujte a rozvrhnite. Už v strede mesiaca vám pôjde všetko ako po masle a možno prídete aj k nečakaným ziskom. Peniaze si radšej odložte alebo rozumne investujte. Minúť ich na rozmary alebo krátkodobé potešenie nie je vhodná voľba. Ak uvažujete nad zmenou zamestnania, teraz nie je najvhodnejší čas. Môžete síce rozhodiť siete ale rozhodovanie si nechajte až na nasledujúci mesiac.

Zdravie

Nemusíte každej maličkosti prikladať veľký význam. Občas vás predsa môže bolieť hlava z obyčajnej únavy alebo nedostatku tekutín, bolesť v hrudníku príde z vyčerpania a ak je vám zle od žalúdka, radšej si nasaďte na zopár dní diétu, ako máte chytať paniku. Nie všetko je také zlé, ako to môže vyzerať. Zbytočne si len pridávate stres, ktorý vám v tomto období určite nechýba. Všetko je aj o psychike, preto skúste viac relaxovať, nájsť si zaujímavý koníček alebo si doprajte chvíle s dobrou knihou.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov