Horoskop na september – Vodnár


Láska a vzťahy

Zadané dámy tento mesiac môže potrápiť neodbytný nápadník, ktorému váš partner „neprekáža“. Nevedome ste učarovali mužovi, ktorý z vás nevie spustiť oči a bude pre vás veľkým pokušením. Nedajte sa obalamutiť sladkými rečičkami a svoj vzťah si bráňte. Mohli by ste v partnerovi vzbudiť pochybnosti a nedôveru kvôli flirtovaniu s mužom, ktorý z tohto pobláznenia veľmi rýchlo vytriezvie. Nezadané dámy, ktoré by sa potešili nevinnému flirtu však budú mať tento mesiac od mužského pokolenia „pokoj“. Je to znamenie, že by ste si na seba mali nájsť viac času.

Peniaze a práca

Vo finančnej sfére vás čaká splnenie cieľa, ktorý ste si nastavili. Zvýšenie platu, kariérny rast alebo rozbehnutie vlastného biznisu máte na dosah ruky, preto teraz rozhodne nepoľavujte. Aj keď nebudete mať veľa času na oddych, využite všetku svoju silu a vložte ju do budovania budúcnosti. V tomto mesiaci sa vám to niekoľkonásobne zhodnotí. Hviezdy vám v septembri prinesú šťastnú kartu, nebojte sa pustiť do nových projektov.

Zdravie

Zdravie vás tento mesiac trápiť nebude, no poriadnou otravou bude častá bolesť hlavy. Nezabúdajte na dostatok tekutín ale aj spánku, ktorý má byť dostatočne dlhý ale aj pravidelný, na čo často nemyslíte. Pri športoch by ste si mali dávať väčší pozor, kvôli chvíľke nesústredenia by ste si mohli vyslúžiť úraz. Prospeje vám aj vyšší príjem magnézia, vďaka ktorému sa budete cítiť sviežo a sústredenejšie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov