Horoskop na rok 2018 pre všetky znamenia zverokruhu: Kozorožec podstúpi veľkú skúšku zodpovednosti a Ryby budú…


Veľa ľudí sa na príchod nastávajúceho roka pozerá s nevôľou a nedôverčivosťou. V tomto prípade to tak vôbec nemusí byť, pretože tak sa zdá, že v roku 2018 zasvieti Šťastena aspoň trochu každému znameniu zverokruhu. Čo čaká vás?

Ryby (19. február – 20. marec)

Ryby sú kreatívne a vnímavé znamenie. Nadmerná citlivosť im však často spôsobuje depresie alebo melancholické nálady. Práve preto by ste mali byť v nasledujúcom roku k sebe menej prísni. Hviezdy vám budú priať, no ak budete príliš impresívni, nebudete to vidieť. Najlepšie bude, ak si hneď od začiatku budete hovoriť, že sa vám bude dariť. A ono to tak aj naozaj bude!

pixabay.com

Vodnár (20. január – 18. február)

Neštandardné osobnosti vodnárov dokážu potrápiť aj tie najsilnejšie povahy. Nemali by ste si myslieť, že každý ide proti vám. To, že ľudia vyslovujú svoje názory nahlas, a že sú opačné ako tie vaše ešte neznamená, že majú niečo proti vám osobne. V novom roku sa skúste na ľudí pozerať optimistickejšie a nekomplikujte si život dlhými úvahami o sebe. Ak sa posnažíte, hviezdy vám pomôžu akceptovať skutočnosť takú, aká je, bez toho, aby vás zraňovala. Tento rok bude pre vás rokom zmeny.

pixabay.com

Kozorožec (22. decembra – 19. január)

Kozorožce sú oddané a starostlivé, a aj nasledujúci rok im bude priať práve pre tieto vlastnosti. Ak patríte k tomuto znameniu, mali by ste vedieť, že vás čaká veľká zodpovednosť. Budete musieť viac dôverovať ľuďom a menej sa spoliehať na seba. Ak to však zvládnete, vašu snahu hviezdy korunujú nevídaným úspechom tak v osobnej, ako aj v pracovnej oblasti.

pixabay.com

Strelec (22. novembra – 21. decembra)

Dobrodružní strelci to ani v tomto roku nebudú mať ťažké hlavne vďaka svojmu nadhľadu na život a optimistickému mysleniu. Nestarajte sa o budúcnosť a naďalej si užívajte aktuálne momenty. Prejdete tak mnohými novými skúškami úspešne a povedie vás to k ďalším víťazstvám. Doprajte si pokoj a myslite rozvážne. Nekonajte prchko a všetko pôjde ako po masle.

pixabay.com

Škorpión (24. októbra – 21. novembra)

Vášeň, emocionalita a horúce srdce, to všetko sú atribúty, ktoré o škorpiónoch hovoria viac než o akomkoľvek inom znamení. Ak k nim patríte, mali by ste sa prestať držať svojich striktných predstáv o živote, prestať analyzovať a vziať do úvahy vlastné nedostatky. V novom roku tak uvidíte mnoho krásneho, čo vám doposiaľ unikalo. Bude sa vám dariť, dostanete nové príležitosti a navyše aj veľa lásky.

pixabay.com

Váhy (22. september – 23. október)

Váhy balansujú, v živote hľadajú rovnováhu a harmóniu. Nájdu ju v roku 2018, ak splnia niektoré z podmienok určených hviezdami. V prvom rade je potrebné začať uvažovať a nedať vždy na emócie, pretože vo vašom prípade bývajú často klamlivé. Budúci rok môže byť pre vás bohatý na pekné a príjemné udalosti a nakoniec budete ešte aj ľutovať, že rok 2018 končí. Len sa zobuďte a prestaňte lietať v oblakoch.

pixabay.com

Panna (23. august – 21. september)

Nepokojné a kontrolórske panny majú vždy plné ústa slov a o všetkom vedia najlepšie. A presne toto vás, milé panny, robí nepríjemnými spoločníkmi pre druhých. Ak sa chcete z tejto škatuľky v nastávajúcom roku vymaniť, mali by ste byť tolerantnejší, ústupčivejší a menej upätí. Pomáhať vám budú aj hviezdy, pretože by vás to vplyvom životných okolnosti mali naučiť, no to neznamená, že sa máte zbaviť všetkej zodpovednosti. Poďme, do toho!

pixabay.com

Lev (23. júla – 22. augusta)

Pocit dôležitosti, ktorý je vo vás tak hlboko zakorenený, znásobí aj rok 2018, kedy sa vám bude dariť vo viacerých smeroch. Ostaňte však pokojní, pretože vaše ciele môžu dopadnúť celkom inak, ako si to predstavujete. V konečnom dôsledku to ale bude úspech a vy to zistíte, no až po čase. Nezúfajte si a nevylievajte si zlosť na okolí. V roku 2018 totiž nájdete presne to, čo potrebujete.

pixabay.com

Rak (21. júna – 22. júla)

Žijete zo spomienok, radi sa k nim vraciate. A to je chyba, pretože vás opantávajú, a čo je ešte horšie, často dáte hlavne na tie negatívne. V roku 2018 zažijete aj ťažkosti a porážky, ale aj mnoho víťazstiev. S postupujúcim časom sa vám však bude dariť stále viac. Oceňujte tie šťastné chvíle, nechajte sa inšpirovať krásnom, budúcnosť vás bude prekvapovať potešiteľnými zázrakmi každodennosti.

pixabay.com

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Blíženci sa raz sťažujú, potom zasa radujú. Hviezdy vám nedoprajú inak ani v nasledujúcom roku, no pomôžu vám zorientovať sa v samých sebe a to bude vás najkrajší a najväčší úspech nasledujúceho roka. Vďaka tomu zažijete mnoho veľkých momentov, uvedomíte si dôležité veci a takpovediac nájdete svoje miesto v živote. Kto by to nechcel? Pre blížencov bude rok 2018 mimoriadne priaznivý.

pixabay.com

Býk (20. apríl – 20. máj)

Ľudia narodení v tomto znamení radi plánujú veci dopredu a majú jasnú predstavu o tom, čo v živote chcú. V budúcom roku vás však hviezdy naučia, čo je to život prebiehajúci mimo vašich plánov. A hoci sa tomu budete vzpierať, nezabúdajte, že prekvapenia osudu sú vratké. Urobte svoje srdce hlavným bodom vášho života a dajte naň. Naučte sa rozlišovať mieru a uvidíte, aké príjemné prekvapenia zažijete.

pixabay.com

Baran (21. marca – 19. apríl)

Súťaživí barani sa nevyhnú veľkým výhram a ešte väčším prehrám ani  v roku 2018. Nedá sa to ovplyvniť, ešte aj hviezdy vedia, že s ich povahou to nebude možné. Nevadí, pretože takto aspoň zistíte, že prehry vás neoslabujú, naopak, že vás motivujú. Ranou pod pás bude zistenie, že nie všetci priatelia sú naozaj priateľmi. Zažijete silné pocity a budete prežívať mnoho negatívnych emócií. Koncom roka však stretnete lásku. Je jedno v akej podobe – hviezdy vám ju dajú presne takú, akú potrebujete.

pixabay.com

Pozri aj: Keď je pečenie radosťou: 20+ krásnych „urob si sám“ inšpirácií na vianočné koláčiky a medovníčky

zdroj: babskeveci.sk


Komentáre

komentárov