Hovorili jej, že je to nechutné. Mladá mamička dojčila svoju dcéru na módnej prehliadke a ľudí to rozdelilo na dva tábory

Po celom svete je mnoho krásnych žien. Niektoré sú lekárky, čašníčky iné naopak právničky alebo sestričky. Tie, ktoré však trochu vytŕčajú z davu sa venujú práve modelingu. Jednou z nich je aj americká modelka Mara Martin, ktorá však zo sveta modeliek vyčnieva o čosi viac. Svojou kontroverznou módnou prehliadkou rozdelila svet na dva tábory.

Nápad dojčiť dieťa na móle skrsol v hlave mladej 32-ročnej mamičke na kastingu Sports Illustrated Swimsuit. Malú dcérku Ariu vzala v ten deň so sebou na kasting pretože nemala opatrovateľku. Bol to absolútne spontánny nápad. Aria už bola veľmi hladná, keďže natáčanie trvalo niekoľko hodín. Preto ju začala dojčiť. Následne prišiel redaktor, ktorý navrhol Mare, že sa pokojne môže s malou počas dojčenia prechádzať. V tom bolo všetkým v miestnosti jasné, že to je dokonalá súhra. Mare módna prehliadka s dcérou veľmi pomohla prekonať stres a nervozitu. I keď sa počas prehliadky na ňu veľa ľudí nepozeralo pekne, vedela, že je tam so svojou dcérou a to je pre ňu podstatné. Na mamičkin veľký čin vzniklo mnoho ohlasov. Veľmi veľa bolo pozitívnych a vyzdvihovali jej odvahu a nebojácnosť. Avšak vyskytli sa aj negatívne komentáre. Ľudia sa sťažovali a samozrejme našli sa aj takí, ktorí šírili len samú nenávisť.

Mara si za svoj veľký čin zaslúži naozaj obrovský obdiv. Dokázala ľuďom ukázať, že materstvo nie je žiadna prekážka v dosiahnutí svojich snov a hlavne aký pevný vzťah je medzi matkou a dieťaťom.

Pozri aj: Nahota mužov a žien tak, ako ste ju ešte nevideli. Fotografka zachytáva šteklivé a intímne momenty života realistickým spôsobom

Gabriela, boredpandadailymail

0
Komentovať (0)