Hrnček namočila do vody s lakom na nechty a vytvorila krásny darček na poslednú chvíľu


Hrnčekov má určite každý veľmi veľa, no nie každý je originálny a pekný. Je veľa spôsobov, ako si hrnčeky ozdobiť a dnes si jeden ukážeme.

Všetko, čo budete potrebovať je hrnček, voda a lak na nechty ľubovoľnej farby. Postup je naozaj veľmi jednoduchý, no napriek tomu je výsledok vynikajúci. Pohár namočte do vody zmiešanej z lakom na nechty a nechajte vyschnúť. Výsledok vás prekvapí. Viac už vo videu.

zdroj: babskeveci.sk

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));