Hrôza, ktorú nechce zažiť žiadny rodič. Video zachytilo výbuch skákacieho hradu, dve deti sú vážne zranené

Reprofoto: Youtube (Pro Storylines)

Skákací hrad je obľúbenou atrakciou mnohých detských osláv, ktorý si môžete zajednať aj vy, pokiaľ máte dostatočne veľký dvor. 

Niektorým nešťastiam sa však nedá zabrániť, aj keď by ste urobili všetko preto, aby sa tak stalo. To je aj prípad z ruského mesta Barnaul, o ktorom informoval portál Daily Mail. Po nešťastí so skákacím hradom sú vo vážnom stave dve malé dievčatá. Nafukovací hrad vybuchol v momente, keď na ňom skákali deti.

Dve deti sú vo vážnom stave

Podľa portálu ich vyniesol do výšky asi sedem metrov a dve deti preleteli cez plot, kde dopadli na koľajnice, po ktorých chodí električka. Svedkovia tvrdia, že sa odtrhlo kotvenie hradu a ohromujúci hluk, keď hrad vybuchol. Dve deti vo veku 3 a 4 roky sa vážne zranili, tri ďalšie vypadli z hradu, ale nič vážne sa im nestalo. Dve dievčatká utrpeli otras mozgu a zlomeninu chrbtice, ďalšie zlomeninu lebky a poranenie vnútorných orgánov.

Na internete sa objavilo aj video z miesta nešťastia, vidieť môžete paniku a dospelých, ktorí sa rýchlo snažili hrad zachytiť a zistiť či vnútri nezostalo dieťa. Podľa vyšetrovateľov, ktorí sa snažia zistiť príčiny nehody sa zdá, že hrad bol preťažený a zle zaistený.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: