Hudobné kreácie tohto dievčatka porovnávajú s geniálnym Mozartom. Nebudete veriť vlastným očiam


Alma Deutscher má len 6 rokov, no na klavíri a husle hrá ako malá bohyňa! Dokonca zvláda improvizovať a skladá aj vlastné skladby. Napísala dokonca viac svojich vlastných sonát, dve opery a odohrala mnoho koncertov.

Ako sama hovorí, hudba k nej príde keď oddychuje a premýšľa o vílach a princeznách, niekedy vraj aj keď spí. Dokonalá kombinácia geniality, harmónie a detstva. Toto dievčatko nás inšpirovalo a prinášame vám ukážku jej geniality. Predstavte si, ako bude hrať v dospelom živote, ak sa tomu bude venovať.

Alma sa učí doma, hudbe venuje veľa hodín z dňa, no zároveň je to stále dieťa, ktoré sníva o princeznách a zlatom koči.

Mladá klaviristka a huslistka tiež trávi veľa času zdokonaľovaním svojej práce, aby sa mohla v dospelom živote stať profesionálkou, virtuózkou. Myslíme si, že sa u nej spája duševná zrelosť s dômyselnými výtvormi.

Pozrite si aj jej husľový koncert, kde predstavila svoje vlastné skladby spolu z Izraelskou filharmóniou.

V skutočnosti sa medzi nami nachádza mnoho takýchto detských géniov. Máte nejakého doma? Dajte nám o tom vedieť.

Pozri tiež: Pamätáte sa? Takto sme sa niekedy hrávali na detských ihriskách hneď vedľa domu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), adme.ru


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));