Hugh Jackman prezradil tajomstvo jeho 21-ročného manželstva. V čom tkvie jeho dlhotrvácnosť?

Banana Ešte viac

Čo pre vás znamená láska a aký je ideálny pár? Myslíte, že vek partnerov je dôležitý, alebo hrá rolu skôr obdobie, v ktorom sa dvaja ľudia stretnú? Veríte na osudovú lásku alebo podľa vás takmer každé manželstvo v dnešnej dobe časom stroskotá? Nech už je váš názor akýkoľvek, faktom ostáva, že manželstvo známeho herca Hugha Jackmana môžeme všetci obdivovať. 21 rokov plných lásky, úspechov i nezdarov – to je vzťah Hugha a Deborry. V čom vidí silu dlhoročného vzťahu tento známy herec?

Hugha Jackmana asi netreba nijako špeciálne predstavovať. Sympatický a atraktívny herec pochádzajúci z Austrálie si za roky svojej kariéry získal množstvo fanúšikov. Filmy ako X-Men, Wolwerine alebo Dokonalý trik ho zaradili medzi najznámejších hercov filmového plátna. Málokto však pozná i jeho súkromný život. Aj keď je v dnešnej dobe dlhoročné manželstvo skôr rarita ako samozrejmosť, Hugh Jackman si to svoje užíva už dlhých 21 rokov. Čo je jeho tajomstvom a čo považuje za kľúčové v rámci pevného a šťastného zväzku dvoch ľudí?

Hugh Jackman je nepochybne veľmi šarmantný muž a jeho skutočný vek by sme mu možno ani netipovali. 49-ročný a vždy usmiaty „sympaťák“ so svojou ženou uzavrel manželstvo už pred 21 rokmi.

Aj keď je od neho herečka Deborra-lee Furness o 13 rokov staršia, v šťastnom rodinnom živote im to absolútne neprekáža. Pár má 2 deti: Avu Eliot Jackman a Oscara Maximilian Jackman.

View this post on Instagram

Date night.

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Ich cesty sa po prvý krát spojili v roku 1995 a o rok neskôr si už čerství zaľúbenci povedali svoje áno. 62-ročná Deb, ako ju jej manžel zvykne nazývať, je podľa jeho slov skutočnou osudovou láskou na celý život.

Herec sa však netvári, že ich manželstvo je ideálne, bezproblémové a rozhodne to vždy nebola ani prechádzka ružovou záhradou. Sám priznáva, že ich manželstvo malo „šialené vzostupy a pády,“ no vydržalo vďaka jeho pevným základom a zázemiu, ktorým pre neho Deborra je.

Podľa Hugha je veľmi dôležité, že ich manželstvo sa začalo ešte pred tým, ako sa rozbehla jeho kariéra. To dovolilo páru lepšie sa spoznať, tráviť spolu dostatok času a vytvoriť si isté vyhliadky do budúcnosti. Perspektívny vzťah predsa musí mať pevné korene.

View this post on Instagram

20 years ago on this day …

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

„Aj keď sa moja kariéra začala neskôr, Deb a ja sme boli vždy jeden tím, boli sme pevne spojení, šialene zamilovaní, a to všetko ešte predtým, ako som sa stal známym.“

View this post on Instagram

Thanks for an awesome 1st night Sydney! #BroadwayToOz

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

„Vďaka tomu sme mohli vidieť všetky vzostupy, ale i pády a prežívali sme to spoločne. Stále však pre nás bola rodina prioritou číslo jeden, a tak je to i dnes. Sme tu vždy jeden pre druhého, nech sa deje čokoľvek.“

View this post on Instagram

Kevin & Louisa! #CORRELLI #THROWBACKTHURSDAY @deborralee

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Jackman svoju manželku bezpochyby miluje a svedčia o tom i jeho vyjadrenia vo viacerých médiách. Vždy o nej hovorí pozitívne a s láskou, dokonca tvrdí, že by určite nebol tam, kde je, ak by nemal podporu svojej manželky. Ozaj to vyzerá na osudovú lásku ako z filmu, čo je v dnešnej dobe pomerne ojedinelé.

View this post on Instagram

Ho Ho Ho #merrychristmas #goodnight #mydebs

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Hugh Jackman prezradil aj svoje pocity počas pomerne napätých večerov plných očakávaní, akým je vždy odovzdávanie cien ako Oscar alebo Zlatý glóbus. „Aj na Oscaroch si dám vždy ruku na srdce a pozerám na svoju Deb. A keď sa to všetko skončí, nevnímam nikoho, pokiaľ nepríde do šatne Deborra, pretože ona je mojim zázemím, mojou najväčšou podporou, ona je základom našej rodiny, a teda i môjho života.“

Krásne vyznanie, čo poviete? Srdečne držíme prsty a dúfame, že takýchto párov bude na svete čo najviac.

Pozri aj: TEST: Ktorá tvár je podľa vás šťastnejšia? Toto o vás prezrádza vaša odpoveď

zdroj: babskeveci.sk (Jana), redbookmag.com

0
Komentovať (0)