Hviezda Instagramu zabudla vypnúť kameru a užívala si s priateľom pred tisíckami svojich fanúšikov. Tí sa nestačili diviť

Lucia Mužlová Ešte viac

Tejto instagramovej hviezde sa podaril trapas v oblasti sexu posunúť na úroveň, ktorá je ešte o čosi vyššie. Nikomu by zrejme nebolo príjemné, keby ho sledovali tisíce ľudí pri tom, ako sa snaží užiť si chvíľu s partnerom, ktorá by mala byť pomerne intímnou záležitosťou. Avšak nehody sa stávajú a pre tých škodoradostných z vás máme dobrú správu.

Slečne, ktorej hlavným zdrojom príjmu sú príspevky na Instagrame, sa tento trapas podaril rovno pred očami svojich sledovateľov. Vtip je však v tom, že túto situáciu úprimne oľutovala. 18-ročná Kristen Hancher z Los Angeles totiž svoju popularitu ťaží aj z Youtube, kde svojim sledovateľom radí, ako sa stať populárnym na Instagrame. A objasňuje aj to, ako je možné, že má na tejto sieti 3,8 milióna sledovateľov. A zrejme nebude žiadnym prekvapením, že po incidente sa počet jej sledovateľov po veľmi krátkej dobe zdvihol na 3,9 milióna.

Vysielanie na Instagramovom story zapla Kristen naozaj vo veľmi nesprávnom čase, za čo ju zrejme nepochválil ani jej partner Andrew Gregory. Z celkového počtu sledovateľov si jej intímnu chvíľu užilo spolu s ňou 14 tisíc ľudí. Tí sa stihli nazbierať počas troch minút. Pokiaľ je však Kristen ochotná zdieľať svoj život a súkromie so sledovateľmi, táto úsmevná „nehoda“ by nemala v jej kariére predstavovať až takú veľkú komplikáciu.

Na(ne)šťastie počas vysielania bola kamera od páru obrátená, takže neprístupnému pohľadu sa jej sledovatelia vyhli. Za vysielanie zvukového materiálu však nehrozí zablokovanie. Aspoň nie v takej miere, ako keby ukázala čosi viac. Nebudeme sa však viac venovať dohadom o tom, či bolo vysielanie úmyselné alebo nie, pretože previnilá Kristen sa za svoje live video pred sledovateľmi ospravedlnila. A my pevne veríme, že jej odpustili.

Ktokoľvek ma videl naživo, chcem sa vám ospravedlniť. Bolo to neúmyselné. Vymažte to zo svojich myslí. Bolo to veľmi trápne a nepríjemné,“ vyjadrila sa Kristen. Ale ono je to vlastne úplne v poriadku, pretože takáto či podobná hlúposť sa predsa môže stať každému z nás.

Na záver dokonca svoje konanie obhájila aj filozofickým (zrejme autorským) citátom. „Pre tých pravých, sra*ky sa dejú každému. Nehody sa dejú. Musíte sa pohnúť ďalej, predstierať, že sa to nestalo a pokračovať vo svojom živote. Presne to spravím.

Pozri aj: Svojimi fotkami na Instagrame oklamala tisíce fanúšikov. Všetci ju považovali za naivku, ona však poukazovala na choré trendy dnešnej doby

zdroj: babskeveci.sk, indy100.com

0
Komentovať (0)