Ich slová bodajú ako nôž! 3 znamenia zverokruhu, ktoré neberú ohľad na pocity a dokážu najviac ublížiť

Lucia Mužlová Horoskopy

Foto: pxfuel

Život nám do cesty prináša rôznych ľudí. Od niektorých sa učíme, niektorí nás zrania, niektorí nás dokážu celý život neskutočne milovať. Najhoršie však je, keď v človeku nájdete oporu len na čas a neskôr odhalíte jeho pravú tvár. Nie len skutky, ale aj slová dokážu zraniť.

V charakteristikách znamení zverokruhu si to svoje nájde každý. Ľudí nemôžeme na základe toho rozlíšiť na dobrých a zlých, no pre niektoré znamenia sú niektoré vlastnosti typické. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý vás neustále zraňuje a neberie ohľad na vaše pocity, mali by ste to zmeniť. Oslobodíte sa a nebudete sa viac zaťažovať svojou menejcennosťou, ktorá nie je opodstatnená.

Baran

Foto: pexels

Toto znamenie je veľmi energické a dosť tvrdohlavé. Svoje morálne hodnoty podliezajú len veľmi ojedinele. Ich priamosť a otvorenosť však niekedy dokáže byť krutá. Pokiaľ vám majú oznámiť nové správy, častokrát to robia s chladnosťou a vo vlastnom záujme, z ktorého môžu mať aj profit. Dokážu s vami celkom úspešne manipulovať a často to nakoniec končí tak, že s nimi koniec koncov súhlasíte. Každý z nás by mal mať na pamäti, že voči tomuto najlepšie funguje naša vnútorná sila a to, ako dobre sa vieme voči tomuto konaniu obrniť.

Rak

Foto: pexels

Pri tomto znamení nastáva problém, pokiaľ aj nepriamo útočíte na jeho blízkych ľudí. Veľmi lipne na svojej rodine a priateľoch, preto si dvakrát rozmyslite, čo budete o týchto ľuďoch hovoriť. V prípade, keď cítia ohrozenie, dokážu vás slovne naozaj zraniť. Často sa dokonca urazia a na čas sa odmlčia. Čakajú na vaše ospravedlnenie, len málokedy si priznajú, že pochybili. Pre raka je najväčšou prednosťou odhodlanie, preto bude do poslednej minúty svojich blízkych brániť.

Ryby

Foto: pexels

Ryby sú komunikatívne, empatické a vždy ochotné pomôcť. Sú nesebeckí a veľmi rýchlo nadviažu priateľstvá. Problém nastáva, keď na seba začnú brať rolu mučeníka. Vtedy majú pocit, že oni sú tí najhorší a ostatní im krivdia. Tým, že sa sústredia na seba, dokážu vám ublížiť. Berú ohľady len na svoje pocity, vaše idú bokom. Narozdiel od raka, dokážu si časom chybu priznať a ospravedlnia sa. Sú tolerantní a lojálni, no je potrebné dobre odhadnúť, v akom rozpoložení sa nachádzajú. Konfrontáciou totiž ubližujete vy im a následne aj oni vám.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: