IKEA sa chce priblížiť zákazníkom. Tento rok otvorí výdajné miesta v týchto troch mestách

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pixabay

IKEA je jedným z najobľúbenejších obchodov s nábytkom a doplnkami do domácností, jedinou nevýhodou pre Slovensko je, že momentálne má kamennú predajňu len v Bratislave. Najnovšie výdajné miesto alebo teda kiosk nájdete už aj v Košiciach.

Denník E však priniesol informáciu, že IKEA by mala otvoriť výdajné miesta aj v Nitre, Žiline a v Banskej Bystrici. Snažia sa tak dostať čo najbližšie k zákazníkom a ich potrebám. Tento krok by bol určite smerom vpred a uvítali by ho mnohí, ktorí do Bratislavy často cestujú len kvôli tomu, aby si zakúpený nábytok mohli vyzdvihnúť. Fungovať by to mohlo podobne ako v Košiciach

Ako to funguje v Košiciach?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IKEA Bratislava (@ikea_slovensko) on

„Projekt je momentálne v testovacej fáze a bude vyhodnotený po troch mesiacoch. IKEA Pop-up Košice sa bude nachádzať na prízemí obchodného domu Aupark Košice minimálne po dobu šiestich mesiacov,“ uviedla Lucia Klečková, projekt líderka IKEA Pop-up Košice pre SITU.

Služby plánovania interiéru sú dostupné pre všetkých a nie sú spoplatnené, s výnimkou služby plánovania kuchýň, ktorá bude spoplatnená sumou 35 eur a treba sa na ňu objednať. Táto suma však bude zákazníkovi odpočítaná od sumy kuchyne pri jej zakúpení, rovnako ako to býva aj pri plánovaní kuchyne priamo v obchodnom dome v Bratislave.

Foto: Ikea

Ak zákazníci budú chcieť plánovať iné riešenia do domácnosti či obchodných priestorov, prípadne budú potrebovať poradenstvo v rámci nákupu online, môžu prísť do kiosku v Košiciach kedykoľvek počas dňa.

Pri nákupe sa zákazník môže rozhodnúť, či využije službu Klikni a vyzdvihni v Košiciach alebo si zakúpený tovar nechá doviezť až domov. Za vyzdvihnutie tovaru na výdajnom mieste v Košiciach zaplatí zákazník 15 eur. Cenu za dovoz priamo do domu či bytu zákazník môže nájsť priamo na webovej stránke.

V kiosku budú každý deň od 9:00 do 21:00 k dispozícii zamestnanci, ktorí im pomôžu s inšpiráciami a jednotlivými návrhmi, alebo aj s nákupom sortimentu a služieb online. Pre prvých 50 zákazníkov, ktorí využijú službu plánovania v IKEA Pop-up Košice, si IKEA pripravila darček – doručenie objednávky na výdajné miesto v Košiciach zadarmo.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: