Je celá mamina. Na novej fotografii vyzerá 2-ročný princ Louis ako Kate na základnej škole

Foto: TASR/AP

Asi nie je žiadnym tajomstvom, že deti princa Williama a vojvodkyne Kate sú pod drobnohľadom médií. Fanúšikovia kráľovskej rodiny týchto malých následníkov trónu proste milujú a je jasné, prečo to tak je.

Najmladší člen tejto päťčlennej rodiny, princ Louis, má dva roky a zdá sa, že ako jediný z troch detí sa podobá na svoju mamu, vojvodkyňu Kate. Ako uvádza portál Insider, zatiaľ čo jeho sestru Charlotte prirovnávajú k princeznej Diane a Georga zase k svojmu otcovi Williamovi, Louise podľa fanúšikov vyzerá ako malá Kate.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Page (@katemiddleton_princelouis),

Louis je ako Kate

“Každý vždy hovorí, že Louis je obrazom Kate. Jej sa to veľmi páči a často žartuje, že aspoň jedno z detí vyzerá ako ona,” povedal zdroj blízky vojvodkyni. Fanúšikovia si podobu však všimli už na fotografii, ktorú zverejnila pri príležitosti narodenín princa Williama. Okrem toho, že si všimli princeznú Charlotte, sa oči upreli aj na najmladšie dieťa.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Uk royal family 🇬🇧 (@uk_royal.kidos),

Trvalo 4 dni, kým oznámili jeho meno

Čo všetko viete o malom princovi Louisovi? Portál The Celebrity Castle spísal niekoľko faktov, ktoré o ňom možno neviete. Je to tretie a najmladšie dieťa princa Williama a Kate, narodil sa 23. apríla 2018. Je piatym v poradí na trón, po princovi Charlesovi, Williamovi, svojmu bratovi Georgovi a sestre Charlotte. Trvalo štyri dni, kým verejne oznámili jeho meno. Nie je jasné, prečo to trvalo tak dlho, keďže pri jeho súrodencoch to boli dva dni.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Page (@katemiddleton_princelouis),

Zlomil rekord

Asi to však bolo hlavne preto, lebo princ Charles nebol práve vtedy v Anglicku, ale v Škótsku a pár čakal, kedy to oznámia jemu. Jeho celé meno je Louis Arthur Charles. Jeho formálne meno je Jeho kráľovská výsosť princ Louis z Cambridge. Zaujímavosťou je, že Louis je jedno z prostredných mien princa Williama a taktiež aj princa Georga. Louis sa narodil ako najťažší zo svojich súrodencov a taktiež aj ako najťažšie dieťa za posledných sto rokov medzi dedičmi trónu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Page (@katemiddleton_princelouis),

V poradí bude klesať

Po svojej mame zdedil lásku k prírode a Kate odhalila, že veľmi miluje vôňu kvetov. Neustále ich ovoniava a najšťastnejší je, keď môže tráviť čas v prírode. Jedným z prvých slov, ktoré povedal, bolo vraj Mary, pretože je to meno autorky kuchárok, z ktorých Kate varí. Hoci je v súčasnosti piatym v poradí na trón, je nepravdepodobné, že naň niekedy zasadne. Keď si George založí rodinu, automaticky bude v poradí klesať, podobne ako jeho sestra Charlotte.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: