Je považovaný za najkrajšieho muža planéty, no to nie je všetko. Toto je 7 faktov o ňom, ktoré vás chytia za srdce

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (prideofgypsies)

Je označovaný za jedného z najkrajších mužov planéty, no len málokto vie, že má aj ohromne veľké srdce. Toto sú fakty, ktoré ste nevedeli o Jasonovi Momoa.

Telo ako grécky bojovník a srdce zo zlata. Aj tak opisujú fanúšikovia Jasona Momoa, ktorý je označovaný za najkrajšieho muža planéty. Portál Brightside spísal niekoľko faktov, vďaka ktorým budete mať Jasona radi ešte viac.

Vždy je tu pre svoju ženu

Nie je žiadnym tajomstvom, že miluje svoju manželku, Lisu Bonet. Nedávno ju dokonca prekvapil tak veľmi, že jej opravil auto, Mustanga z roku 1965, ktorý dostala, keď mala 17 rokov. Trvalo mu 14 rokov, kým ho opravil, no podarilo sa mu to.

Nájde si čas aj na menej šťastných

Hoci má nabitý program a neustále niečo nakrúca, nájde si Jason čas aj na to, aby rozdával úsmevy. Naposledy si vzal voľno z nakrúcania Aquaman 2 a navštívil detskú nemocnicu. Tam sa stretol s chorými detičami a ich rodinami a vyfotografoval sa s nimi.

Foto: SITA

Nehanbí sa za svoje jazvy

Hoci mnohé fanúšičky považujú jazvu Jasona Momoa za sexi, vedie k nej úplne iný príbeh. V roku 2008 ho totižto napadli so sklenenou fľašou. Vyžadovalo to operáciu a 140 stehov.

Miluje svojich priateľov a rodinu

Nie je to len o manželke a deťoch, Jason je plný lásky ku svojim kamarátom, blízkym a vlastne ku každému, koho stretne. Je si veľmi blízky so svojou nevlastnou dcérou Zoë Kravitz a nikdy si nenechá ujsť príležitosť na to, aby jej to dal najavo.

Má veľa povolaní

41-ročný Jason nie je len herec a producent. Je to tiež spisovateľ, režisér a hráč na gitare. Taktiež sa rád venuje lezeniu po skalách, jazde na horských bicykloch, snowboardu, skateboardu a hokeju na kolieskových korčuliach.

Foto: SITA

Má zmysel pre humor

Hoci hrá väčšinou spravidla vždy vážne úlohy, Jason si rád robí žarty z ľudí a v skutočnom živote ich stále rozusmieva. Na scéne žartuje so všetkými navôkol a uťahuje si z nich, aby cítili dobrú atmosféru.

Rešpektuje ženy

Jason bol vychovávaný silnou a slobodnou matkou, takže vždy miloval a rešpektoval ženy. Raz o svojej manželke povedal: “Moja žena je moja kráľovná. O ženu by sa mal každý starať ako o bohyňu a aj sa k nej tak správať.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: