Je to oficiálne, Keana Reevesa miluje celý svet. Podľa všetkého sa stane osobnosťou roka 2019

Foto: archív TASR

Existuje vôbec niečo, čo by fanúšikovia na Keanu Reevesovi nemali radi? Je dosť možné, že ani nie, pretože je skutočne miláčikom internetu. Ľudia po celom svete ho aj milujú. Dôkazom je aj informácia, ktorú poskytol Unilad a síce, že ľudia podpisujú petíciu za to, aby bol zvolený za osobnosť roka.

Pre herca je toto asi jeden z najlepších rokov v jeho kariérnom živote. Počas jeho života sa mu stalo veľmi veľa zlých situácií, no napriek tomu ho stále nezastihol cynizmus a smútok. Po úspechoch filmov Matrix a sérii John Wick by človek čakal, že už sa nemôže nikam posunúť. Herec je však poslednú dobu známy úplne inými vecami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Reeves (@k.reeves_fanpage),

Stane sa osobnosťou roka?

Ide hlavne o jeho povahu a o jeho postoj k životu. Nie je žiadnym prekvapením, že ho internet miluje, hlavne kvôli jeho verným fanúšikom, ktorí o ňom dokonca zdieľajú rôzne príbehy. Ľudia po celom svete ho milujú hlavne kvôli jeho pokore a skromnosti. Potajomky sa venuje charitatívnej činnosti, niekoľkým kolegom z Matrixu daroval peniaze.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Reeves (@k.reeves_fanpage),

Podľa petície je najlepším žijúcim človekom

Najnovšie ľudia spisujú petíciu, kde žiadajú, aby ho magazín Time označil za osobnosť roka. Petícia už má viac ako 10 000 podpisov a jej status je „Keanu Reeves je najlepší žijúci človek na svete, spravte z neho osobnosť roka!“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ALL ABOUT MEN’S LIFE (@exclusivemenslife),

Nedávno bol na premiére Toy Story 4 (kde dabuje jednu postavičku) zaskočený, keď sa ho reportérka spýtala, ako vníma svoj nový vzťah s internetom a že ho často označujú za priateľa internetu. „Že som čo? Och, nevedel som… to je šialené. Ale pozitivita je proste super.“

To či bude mať petícia nejaký význam, sa ešte uvidí. Isté však je, že hviezda Keanu Reevesa bude žiariť ešte naozaj veľmi dlho.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: