Je z nej neskutočná kočka! Speváčka Adele sa po dlhšom čase ukázala na verejnosti a kilá navyše boli fuč

Monika Miková Ešte viac

Foto: archív TASR

Adele je 31-ročná anglická fenomenálna speváčka a skladateľka. Bližšie vám ju určite nemusíme predstavovať, jej hlas a úspech hovorí za všetko. Už dlhšiu dobu o sebe nedala vedieť, nie je to však kvôli problémom s alkoholom alebo drogami, čo býva v tejto brandži časté.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele) on

Práve naopak Adele patrí k málo skutočným vzorom z celebritného sveta, ktoré nemajú za sebou žiadne škandály a momentálne sa naplno venuje materstvu, čo jej veľmi prospieva, ako nedávno uverejnil aj portál Womens Health Mag.

Rozumná mladá mamina s nadhľadom, plná života a atypického humoru. Aj tak by sa dala charakterizovať táto speváčka. To, že jej materstvo prospieva, zachytáva v poslednej dobe čím viac novinárov. Adele ako ju poznáme je totiž už dávno minulosťou. Kyprá moletka, ktorá bola ikonou pre každú ženu s kilami navyše v poslednej dobe začala rapídne chudnúť. V minulosti čelila kritike práve kvôli svojej váhe. Mnohí ju za to odsudzovali a nenávistné komentáre sa šírili internetom ako mor. A prečo? Preto, že nevyzerala ako modelka z tituliek časopisov a napriek tomu bola úspešná a dobila svetové rebríčky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giulia Conventi 💫🎤 (@adeledailyupdates) on

V minulosti bola pre svoju váhu kritizovaná celebritami ako Joan Rivers, či nedávno zosnulým módnym magnátom Carlom Lagerfeldom. Treba podotknúť, že od mnohých si naopak vyslúžila i podporu. Sama Adele je feministka a v roku 2009 sa vyjadrila pre novinárov: „Páči sa mi vyzerať pekne, ale vždy som dávala prednosť pohodlnosti pred módou. Nepovažujem vychudnuté dievčatá za atraktívne. Chcem byť len šťastná a zdravá. Nikdy som nemala problém s tým, ako vyzerám. Radšej idem so svojimi priateľmi na obed ako do posilňovne.“

Ja sa vám nesmejem za to, že neviete spievať

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giulia Conventi 💫🎤 (@adeledailyupdates) on

V posledných mesiacoch sa však o Adele začalo šepkať v rôznych kruhoch a to potom, čo sa objavila štíhlejšia na koncertoch Spice Girls v júni a na koncerte speváčky Celine Dion v júli tohto roku. Začalo sa špekulovať o problémoch v jej osobnom živote. Už 7 rokov je s manželom Simonom Koneckim, s ktorým mali krízu, no vrátili sa k sebe. Skutočnú pravdu o ich vzťahu vedia len oni dvaja, preto médiá len nafukujú každú klebetu, ktorá sa v spoločnosti mihne. Pre neprajníkov má Adele špeciálny odkaz. Tvrdí, že ona sa ľuďom tiež nesmeje preto, že nevedia spievať a preto nerozumie tomu, prečo sa jej oni vysmievajú za to, že nie je štíhla. Trefné a pravdivé.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giulia Conventi 💫🎤 (@adeledailyupdates) on

Adele sa ale skutočne zrejme odhodlala k zmene imidžu, pretože si najala osobného trénera v Los Angeles, ktorý so speváčkou robí doslova divy. Nastavil jej tzv. 60-minútové rutinné cvičenie, ktoré napríklad zahŕňa kardio cviky, pilates a iné. Speváčka si vraj cvičenia nemôže vynachváliť a prezradila, že skutočným dôvodom zmeny je jej 6-ročný syn Angelo. „Chcem tu byť pre neho, byť mu dobrým a zdravým príkladom,“ povedala Adele pre portál Us Weekly.  Speváčka je skvelým príkladom vzornej matky s pozitívnym vzťahom k svojmu telu, ktorá si nikdy z názorov iných nerobila ťažkú hlavu. My jej za to neskutočne fandíme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giulia Conventi 💫🎤 (@adeledailyupdates) on

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: