Je z nej trojnásobná mama. Obľúbená slovenská speváčka porodila chlapčeka, dostal netradičné meno

Foto: Instagram (mariacirova)

Speváčka Mária Čírová sa stala trojnásobnou mamičkou. Spolu so svojím manželom Mariánom Kachútom privítali na svete chlapčeka, ktorý dostal naozaj netradičné meno.

Správu uverejnila speváčka na svojom Instagrame. “Ruben Kachut, vitaj medzi nami. Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už náš. Piaty člen našej rodiny,” napísala. Ku Hugovi a Zoe teda pribudol ďalší súrodenec, ktorý má skutočne originálne meno. Márii pod fotografiu z nemocnice želali všetko dobré mnohé známe slovenské osobnosti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Nevedeli sa dočkať

Mária pritom ani nie pred dňom zverejnila fotografiu s bruškom, kde jej mnohí ľudia písali, že sú celí nedočkaví, kedy už bude ich bábätko na svete. Na sociálnych sieťach ukazovala, že si ďalšie tehotenstvo a taktiež aj prebiehajúce materstvo, skutočne užíva. Nedávno pritom zverejnila emotívny príspevok o tom, aké to bolo, keď bola tehotná s jej prvým dieťaťom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Emotívne vyznanie

““Pokazila si si život moja”… alebo “na tvojom mieste by som si to dala zobrať a máš pokoj” alebo “dieťa v dvadsiatke?-ľutujem ťa” alebo “Čo na to povedia tvoji rodičia a rodina, nie si vydatá!??” znelo z niekoľkých úst, keď si sa mal narodiť Hugi,” napísala. “Vedela som, že jedného dňa sa to všetko otočí a nikto si už okrem mňa nespomenie na to, čo bolo, čo sa hovorilo a písalo pred 10 rokmi… taký je život… všetko je len tu a teraz.”

Ďalej písala o tom, ako jej to celé prinieslo životnú lekciu a vždy, keď sa na neho pozrie, vidí úžasného, jedinečného a dobrého chlapca, na ktorého je hrdá. “Ak bude mať tvoj malý braček len kúsok z teba, nemám sa čoho báť.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: