Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu šokoval mnohých fanúšikov. Po 16 rokoch spolu oznámili rozchod

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Tvorili jeden z najstabilnejších párov v Hollywoode, vyhýbali sa škandálom, vyzerali ako harmonická dvojica. Jason Momoa a Lisa Bonnet idú od seba po 16 rokoch vzťahu.

Ako uvádza portál Unilad, pár sa zoznámil v roku 2004 v jazzovom klube. Zobrali sa v roku 2017, na tajnom obrade po viac ako desiatich rokoch vzťahu. Bolo to Jasonove prvé manželstvo, Lisa bola vydatá už druhý raz. Prvý raz mala za muža speváka Lennyho Kravitza, s ktorým má dcéru Zoë Kravitz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

Rozchod po 16 rokoch

42-ročný Jason a 54-ročná Lisa majú spoku dve deti, 13-ročného syna Wolfa a 14-ročnú dcéru Lolu. Napriek tomu, že si svoje súkromie počas celého vzťahu dosť strážili, na červenom koberci sa objavovali bok po boku a nemali problém s vyjadrovaním vzájomnej lásky. O konci vzťahu informoval na sociálnych sieťach práve Jason Momoa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

Dávajú si slobodu

“Všetci sme pocítili tlak a zmenu týchto transformačných čias… Preto, zdieľame túto novinku v našej rodine a síce, že ukončujeme našu cestu manželstvom. Nerobíme to preto, lebo je to niečo hodné tituliek v novinách, ale preto, lebo naše životy žijeme dôstojne a úprimne. Láska medzi nami trvá, ale dávame si slobodu, aby sme boli takí, akí sa učíme byť,” napísal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lisa Bonet (@officiallisabonet)

Ďalej dodal, že sú oddaní životu a deťom a učia ich, že láska zvíťazí. Jason predtým v rozhovoroch niekoľkokrát prezradil, že manželstvo s Lisou si jednoducho vysníval, pretože už keď bol malý, chcel sa s ňou stretnúť a chcel byť s ňou.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: