Jej oblečenie vraj bolo vulgárne a nevhodné. Vodič vyhodil mladú ženu z autobusu pretože mala oblečené šortky

Foto: pexels

Počas horúcich letných dní sa každý stará hlavne o to, aby mal na sebe čo najmenej vrstiev oblečenia. To bol samozrejme aj prípad Švédky Amandy Hansson, o ktorej informoval portál The Sun. Reakciu autobusára na jej oblečenie však teda rozhodne nečakala.

Počas horúceho dňa mala na sebe Amanda ľahkú košeľu a šortky. 19-ročná žena tvrdí, že keď nastúpila do autobusu, šofér jej povedal, že ukazuje príliš veľa kože.Požiadal ju, aby vystúpila z autobusu

Keď si Amanda kúpila lístok, vodič ju požiadal, aby sa s ním porozprávala. Povedal jej, že takto nemôže chodiť do autobusu a že jej oblečenie je v rozpore s pravidlami obliekania sa vo verejnej doprave. Dokonca ju mal požiadať, aby z autobusu vystúpila. Amanda to odmietla a na Facebook napísala rozčúlený príspevok, kde mnohí ľudia podporili jej rozhodnutie a utvrdili ju v tom, že je nahnevaná právom.

Kde nastala chyba?

Prevádzková spoločnosť Skånetrafiken sa za svoju chybu ospravedlnila, ale popiera, že by šofér porušoval pravidlá spoločnosť. Riaditeľ Linus Erixon povedal, že sa proste niečo pokazilo. „Ľudia u nás samozrejme môžu chodiť v košeli a v šortkách… A môžem potvrdiť, že vodič nemal žiadny náboženský alebo politický motív,“ povedal. Ďalej tvrdí, že jednoznačne nemajú žiadne požiadavky na to, ako by sa mali cestujúci, ktorí s nimi chodia, obliekať.

Čo si o tom celom myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: