Jennifer Lopez bez make-upu ako modelka. Fotkou pobláznila svet, no motivuje ženy po celom svete

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Profimedia

Jennifer Lopez v júli oslávila 50 rokov, no vyzerá ako modelka a to aj vtedy, keď na sebe nemá make-up. Pre mnohé ženy je inšpiráciou, no postava a mladistvý vzhľad nie je zadarmo. Hodiny trávi v posilňovni, má zdravý jedálniček a snaží sa byť v živote pozitívna.

Základ životosprávy populárnej speváčky je to, že nefajčí a alkohol pije len príležitostne. Ďalšou surovinou, ktorú zo svojho života vyradila je káva. Mnoho ľudí si bez nej nevie predstaviť svoje rána, no Jennifer ju považuje za príčinu starnutia pokožky.

Nepije kávu ani alkohol

Foto: Profimedia

Jedálniček hviezdy obsahuje tiež minimum sladkostí alebo mastných jedál a jeho hlavnými zložkami sú naopak suroviny ako špargľa, brokolica a množstvo čerstvej zeleniny. Tú zvykne pripravovať najčastejšie na pare alebo dusenú a soľou tiež extrémne šetrí. Ak poznáme tieto zásady, iste vás neprekvapí, že jej strava obsahuje veľa bielkovín najmä vo forme chudého mäsa a tiež rýb. Hnedá ryža a zdravé tuky vo forme avokáda, olivového alebo kokosového oleja a orechov sú tiež podstatné.

Foto: Profimedia

Cvičenie sa stalo jej každodennou rutinou a aj na svojom Instagrame často uverejňuje fotografie z posilňovne. Krásne latino krivky jej závidia mnohé ženy, no stále platí, že Jennifer je obrovskou inšpiráciou pre mladšie aj staršie ročníky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kardashian and Jenner Kids🥰 (@the.dash.kids) on

Len pred pár hodinami dokonca zdieľala ďalšiu fotografiu speváčky bez make-upu Kim Kardashian a zrejme ide o fotenie spodnej bielizne a plaviek pre jej novú kolekciu. Zrejme sa môžeme tešiť aj na ďalšie inšpiratívne snímky z tohto fotenia. Je pre vás popová speváčka inšpiráciou? Dajte nám vedieť v komentároch.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: