Jennifer Lopez pridala na Instagram fotografiu, ktorou rozpútala peklo. Každý si okamžite všimol tento jeden detail

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Jennifer Lopez je žena, ktorá je pre mnohých stelesnením krásy, pôvabu a dokonalosti. Ženy ju berú ako vzor a to nie len pre jej krásu, ale aj preto, akým je človekom. Okrem toho, že je výborná speváčka, venuje sa aj herectvu, tancu a sem-tam je aj producentka filmov. Napriek tomu, že má tesne pred 50. narodeninami, jej telo vyzerá priam dokonale.

Jennifer Lopez nedávno na svojom Instagrame zverejnila fotku svojho pozadia, ktoré vyzerá naozaj skvele. K fotke pridala popis „Everything is just peachy“ čo teda v preklade znamená, že všetko je broskyňové, pričom toto ovocie samozrejme odkazuje na jej zadok. Niet pochýb o tom, že Jennifer na tom svojom pozadí pracuje niekoľko hodín týždenne. Nie je to len dar od Boha.

Jej post rozpútal doslova šialenstvo a fanúšikovia nečakali dlho a okamžite sa začali hrnúť odpovede. Jeden z nich napísal: „Ako je možné, že vyzeráš takto?“ Iný zase „Už prestaňte s takýmito fotkami!“ Reakcie fanúšikov boli rôznorodé. Jennifer v roku 2015 v jednom rozhovore povedala, že cvičiť chodí len zriedkavo. „Niekedy cvičím aj neskoro večer a veľmi sa mi nechce. Avšak poviem si, že je to len hodina,“ povedala Jennifer.

Jennifer spolupracuje spolu s trénerkou Tracy Anderson, ktorá si prešla neuveriteľnou premenou. Napriek tomu, že Jenn povedala, že necvičí nejako prehnane, stretávajú sa spolu vo fitnes centre 4-5 krát týždenne.

Čo poviete na postavu takmer 50-ročnej ženy vy? Táto speváčka je veľmi obľúbená a populárna medzi ženami a to aj preto, že nemá dokonalú modelkovskú postavu. Dokáže však na svojich krivkách pracovať, za čo si získala obdiv celého sveta.

Pozri aj: Čoraz viac žien má problém otehotnieť. Stačí pritom odstrániť z vášho života len túto jednu vec

Gabriela, womenshealthmag

0
Komentovať (0)