John Travolta zverejnil dojímavé video. Takto si uctil svoju zosnulú manželku

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (therealkellypreston)

Len pred vyše mesiacom opustila Johna Travoltu jeho milovaná manželka Kelly Preston. Zomrela vo veku 57 rokov po dvojročnom boji s rakovinou prsníka. 

Ako sme vás už informovali v inom článku, Kelly a John sa zobrali v roku 1991 a boli spolu od roku 1989. Mali spolu tri deti, 20-ročnú Ellu, 9-ročného Benjamina a Jetta, ktorý zomrel vo veku 16 rokov v roku 2009. “S ťažkým srdcom vás informujem, že moja krásna manželka Kelly prehrala svoj dvojročný boj s rakovinou prsníka. Bojovala s láskou a podporou mnohých ľudí. Moja rodina a ja budeme navždy vďační lekárom a zdravotným sestrám v MD Anderson Cancer Center, všetkým zdravotníckym centrám, ktoré pomohli,” napísal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta),

Silné slová na rozlúčku

“Sme vďační aj priateľom a milovaným ľuďom, ktorí boli po jej boku. Kellyna láska a život nikdy nebude zabudnutá. Budem potrebovať nejaký čas, aby som tu bol pre svoje deti, ktoré stratili matku, takže mi vopred prepáčte, keď sa nebudem ozývať, ale prosím, vedzte, že budem cítiť vašu lásku a podporu počas týždňov aj mesiacov uzdravovania. S láskou, JT.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta),

Nádherné video

John sa načas stiahol zo sociálnych sietí, aby mohol prežívať smútok v kruhu svojich blízkych, no teraz zverejnil dojímavé video, na ktorom spolu so svojou 20-ročnou dcérou Ellou tancuje. “Moja dcéra Ella a ja, tancujeme v spomienke na mamu. Jedna z Kellyných najobľúbenejších vecí, tancovanie so mnou,” napísal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta),

Herečke Kelly Preston sa darilo tajiť chorobu až do posledného dňa. Nejakú dobu podstupovala liečbu, no nakoniec napriek úpornému boju, prehrala. Spolu s Johnom si prešli veľkou tragédiou, keď im v roku 2009 zomrel 16-ročný syn Jett.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: