Jon Bon Jovi sa pred 28 rokmi oženil so svojou láskou zo strednej školy. Aké je tajomstvo ich dlhotrvajúceho manželstva?


Speváka, ktorý sa preslávil baladou Thank You for loving me či najväčším rockovým vypaľovákom svojich čias It´s my life, pozná na svete takmer každý. V posledných dňoch sa však viac než o jeho hudbe hovorí o jeho dlhotrvajúcom vzťahu. Ten medzi hviezdami nebýva vždy pravidlom, preto takmer tri desaťročia s jednou ženou vzbudzujú medzi jeho fanúšikmi zaslúžený rešpekt.

people.com

Jon Bon Jovi sa so svojou manželkou Dorotheou Hurleyovou zoznámil ešte počas strednej školy. Niekoľko rokov po jej ukončení sa dvojica zosobášila. Dnes sa tešia, že ani po 28 rokoch ich manželstvo nijako neutrpelo. Bon Joviho súputníci na ceste za slávou sa ho neraz s obdivom pýtajú, ako to zvláda. On však na to odpovedá prozaicky: „Moja žena je ako lepidlo. Ja som v našom vzťahu ten bláznivý, rozlietaný. Ona je zase tá, čo dá všetko dohromady. Stará sa o celú našu rodinu, o deti a aj o mňa.“, pochvaľuje si 54-ročný spevák, ktorý sa spolu s manželkou teší zo štyroch ratolestí.

mirror.co.uk

Neviem, kto je ten chlap

Aj napriek tomu, že už celé desaťročia ho ľudia milujú a je v centre pozornosti bez mimoriadnych prestávok, na otázku, ako sa cíti rocker v koženej bunde obdivovaný tisíckami žien, odpovedá s nevídanou skromnosťou: „Neviem, kto je ten chlap,“.

keywordsuggests.com

V čom spočíva tajomstvo dlhotrvajúce vzťahu hviezdy „len“ s jednou ženou, je podľa Bon Joviho jednoduché. „Som len obyčajný oddaný muž z New Jersey. Na strednej škole som spoznal svojho miláčika, Dorotheu. Neznamená to, že všetko bolo v našom manželstve vždy ľahké. Ale milujeme sa a v mojej rodine nie som žiadna hviezda, som len normálny obyčajný otec. Netúžim po tom, aby ma moji blízki obskakovali, a aby sa moje deti v škole chválili tým, kto je ich otecko. Moja žena a deti sú pre mňa všetkým, a to je asi aj všetko, čo môžem povedať k tajomstvu dlhotrvajúceho vzťahu,“, konštatuje Bon Jovi.

Nie som žiaden svätec

Už v minulosti sa spevák vyjadril, že nie je žiadne neviniatko a ak s manželkou mali nejaké nezhody, nikdy to nebolo bez jeho pričinenia. „Lenže Dorothea je známa svojou pevnou voľou a zmyslom pre humor. Ak sa jej spýtate na moje ženské fanúšičky, povie vám, že je skvelé, že ľudia milujú hudbu. A to si na nej cením,“.

ultimateclassicrock.com

Jon Bon Jovi sa v súčasnosti aktívne pripravuje na ďalšie turné so svojou kapelou. Bráva naň niekedy so sebou aj rodinu. Samozrejme, ak im to situácia dovolí. „Zvyčajne len stojím bokom a sledujem ich. Piesne a všetko, čo sa odohráva na pódiu, je skvelé, no musíte to počuť naživo,“ s úsmevom konštatuje hnedovláska Dorothea.

newyork.cbslocal.com

Manželský pár spája aj spoločná vášeň k charite. Ako väčšina známych osobností, aj oni ešte v roku 2006 spustili spolu s Jon Bon Jovi Soul Foundation kampaň, ktorá postavila 500 bytových jednotiek pre tých, ktorí to potrebujú. „Otvorili sme aj dve reštaurácie s názvom Soul Kitchen, ktoré ponúkajú teplé jedlo pre tých, ktorí ho nemajú. Keď pomáhame druhým, cítime sa požehnaní a šťastní.“, hovorí Dorothea Bon Jovi. Jej manžel ju na oplátku vtipne dopĺňa: „Moja žena robí všetku charitatívnu prácu a ja som ten, kto na ňu poskytuje úver.

Niečo medzi nami funguje,“ hovorí Dorothea. „Dokážeme vyvážiť lásku, rodinu a slávu už 28 rokov. Myslím, že je to preto, lebo rastieme rovnakou rýchlosťou, rovnakým smerom a najmä spoločne. Stala som sa akýmsi plagátom držiacim pokope dlhoročnú rockovú hviezdu a jej rodinu pokope. Ale všetko to príjmam, pretože som tak šťastná.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), people.com


Komentáre

komentárov