K Lucke Bílej sa pridala slovenská speváčka Beáta Dubasová. Oprášila starý šijací stroj a takto šije rúška

Foto: Instagram (luciebila)/Facebook (Beáta Dubasová)

Len nedávno sme vás informovali o tom, ako populárna česká speváčka Lucie Bílá, oprášila svoju kariéru krajčírky a začala šiť rúška, ktoré následne odniesla do nemocnice v Kladne. Lucie patrí k mnohým spevákom, ktorí kvôli koronavírusu museli zrušiť svoje koncerty a teda sa snaží využiť čas čo možno najefektívnejšie.

Využitie času prospešne a efektívne sa však netýka len Lucie Bílej. Práve naopak. Pridala sa aj veľmi populárna slovenská speváčka Beáta Dubasová. 56-ročná speváčka informovala o svojej aktivite na svojej sociálnej sieti.

Rúšok stále nie je dosť, tak som po dlhšom čase využila svoju starú dobrú Veritasku a ušila zopár!“ napísala a pridala ešte niekoľko hashtagov, medzi nimi aj musíme si pomáhať, rúško nie je hanba a som doma.

Nadšené komentáre

Medzi fanúšikmi sa hneď objavili nadšené komentáre a mnohí ľudia spomenuli práve Luciu, zároveň však niektorí našli fotografiu so šijacím strojom spred 30 rokov, na čo speváčka reagovala, že je to stále len istý stroj, ktorý jej veľmi dobre slúži.

Je veľmi dobré, že práve známi ľudia pripomínajú ľuďom nosenie rúšok a aj to, že je dôležité, aby sme zostali doma. Mnohí umelci sa snažia ľuďom vynahradiť kultúrne zážitky, o ktoré prišli, online.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Beáta Dubasová 🎤 Official (@beatadubasova.sk),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Beáta Dubasová 🎤 Official (@beatadubasova.sk),

Kultúra online

Spevák Meky Žbirka mal minulý týždeň koncert naživo na svojich sociálnych sieťach. Mnohí herci čítajú deťom nahlas rozprávky a Divadlo Andreja Bagara aj Slovenské národné divadlo, začali na svojich youtubových kanáloch zverejňovať záznamy z predstavení.

Milovníci divadla sa tak môžu aspoň na chvíľu preniesť do svojho obľúbeného prostredia vidieť predstavenie, ktoré už malo svoju derniéru.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: