Karamelový krém bez varenia: Pripravíte ho rýchlo a je vhodný ako plnka do takmer všetkých koláčov a zákuskov


Toto je jeden rýchly recept, ktorý je podľa mňa naozaj úžasný. Karamelový krém. Najlepšie je, že sa hodí na viac koláčov a zákuskov, takže ho pri pečení môžete použiť viackrát a na viac koláčikov. Pečiete na Vianoce? Tak sa inšpirujte týmto receptom a ozvláštnite nejaký svoj tradičný recept.

krem1
zhenskiy-sait.ru

Budete potrebovať:

1 karamelové salko

250 gramov masla

Postup:

Maslo si vyberieme z chladničky a necháme ho, nech dosiahne izbovú teplotu. Presne tak isto postupujeme aj s plechovkou salka. Nemôžu byť úplne studené.

krem2
zhenskiy-sait.ru

Maslo si hodíme do misky, kde ho pomocou mixéru vyšľaháme na penu. Po častiach pridávame karamelové salko.

krem3
zhenskiy-sait.ru

Keď sa tieto dve hmoty spoja, vznikne úžasný karamelový krém.

krem5
zhenskiy-sait.ru

Šikovné však? Potom už stačí krém navrstviť na cupcake alebo ho jednoducho pekne uhlaďte na čokoládové cesto a posypte nastrúhanou čokoládou. Fantázii sa medze nekladú.

krem6
zhenskiy-sait.ru

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), zhenskiy-sait.ru

Viac rýchlych a netradičných receptov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));