Obrovské tajomstvo českého slávika Karla Gotta odhalené! Žije naozaj už viac ako 30 rokov dvojitý život s inou ženou?


Známeho českého slávika Karla Gotta asi nemusíme predstavovať. Milujú ho naozaj celé davy ľudí. Je vynikajúcim spevákom, a to už celé generácie. Svoje súkromie si prísne stráži a len málokedy si ho bulvár berie ako svoj terč. Dnes však na povrch vyplávalo dlho utajované tajomstvo. Karel Gott má vraj už viac ako 30 rokov vzťah s inou ženou.

Ako informovala pluska.sk, Karel Gott sa už 34 rokov tajne stretáva so záhadnou ženou, ktorá by podľa slov blízkeho priateľa mala mať 51 rokov. Údajne ide o Alicu Kovácsovú.

Karel Gott bol vždy veľkým milovníkom žien a aj ženy vždy milovali jeho. Oženil sa však so svojou terajšou manželkou Ivankou a ich vzťah mnohým pripadá ako idylický. Už pár rokov to ale vyzeralo medzi ním a jeho terajšou manželkou Ivankou.

Český slavík 2017 #karelgott 👍🤗🆒😇 Respekt 💟🆗✅

A post shared by Fanda (@mourekfrantisek) on

K celej kauze sa vyjadril aj Pavel Novotný, syn slávneho kuchára Petra Novotného so slovami: „Karel má oficiálně Ivanku, ale neoficiálně už velmi dlouho tráví svůj čas s jinou ženou, se kterou mu je velmi dobře, cítí k ní důvěru a je rád, že je milován. Já mu to opravdu přeju, protože on si to zaslouží. Ivana je hodná, ale semetrika“. 

Aká je naozaj pravda, vie už asi len sám niekoľkonásobný slávik. Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Podstúpila 50 plastických operácií, len aby vyzerala ako Angelina Jolie. Dnes ju nespozná ani vlastná rodina a svojou tvárou šokuje ľudí po celom svete

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), pluska.sknova.cz


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));