Experti na reč tela sa zhodli: Ruky vojvodkyne Kate a tvár princa Harryho vypovedajú zaujímavé veci o ich vzťahu

Monizz Ešte viac

Zrejme najobľúbenejším párom planéty sa za posledné roky stali princ William a jeho manželka vojvodkyňa Catherine, ktorú mnohí považujú za druhú princeznú Dianu. Ich manželstvo trvá už takmer sedem rokov a vznikli z neho dve roztomilé deti, tretie je na ceste. Odborníčka na reč tela Blanca Cobbová sa popasoval s fotografiami a videami obľúbených monarchov a prezradil čo-to o ich súkromí.

View this post on Instagram

♥️😈

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Kate a jej ruka na manželovom kolene

Vojvodkyňa Kate sa pri neformálnych príležitostiach rada dotýka svojho manžela práve na kolene. Nejde o prejav náklonnosti ani romantiky, ale skôr o akúsi spolupatričnosť, súzvuk a porozumenie medzi dvomi ľuďmi. Podľa Cobbovej je to prejavom absolútnej dôvery medzi manželmi.

Ruka ako ruka

Pri pohybe manželov často vídať, že ich ruky sa pohybujú v rovnakom smere a v približne rovnakom tempe. Ide o emocionálnu synchronizáciu, dôkaz toho, že ľudia sa navzájom dopĺňajú tak, že o tom ani nevedia. Catherine chodí mierne pred Williamom, čo podľa odborníčky znamená možnú dominanciu vo vzťahu.

Zrkadlia sa

V stoji, alebo pri neformálnych príležitostiach manželia často zrkadlia postavenie toho druhého. Je to prejav dôvery a partnerskej stability, rovnako ako to, že William rád chytá Kate okolo pliec. Všetko to však súvisí najmä s príležitosťami, kedy nemusia držať upnuté pózy.

Aj Kate ho objíma

Zahanbiť sa z času na čas nenechá ani Kate, hoci by sa takýmto dotykom podľa protokolu na verejnosti mala vyhýbať. Je to síce zriedkavý jav, no aj ona svojho manžela už neraz chytila objala okolo pliec a krku. Podľa Cobbovej si treba všímať aj postavenie prstov a uvoľnenosť rúk. To všetko pri dvojici svedčí najmä o vzájomnej harmónii. Zdá sa, že kráľovský pár si očividne rozumie.

View this post on Instagram

#kateandwills

A post shared by Kate And William 👑 (@kateandwilliam) on

Bozky na verejnosti

Sú prísne zakázané a predsa sa sem tam nejaký utrafí. Aj členovia kráľovskej rodiny sú len ľudia a občas sa pobozkajú aj na verejnosti – ako inak, pri neformálnych príležitostiach. Na bozkoch medzi Williamom a Kate vidieť podľa odborníčky to, že Kate sa svojim manželom necháva dobíjať. Nechytá ho pri bozku za ruky. Je to skôr on, kto sa k nej nakláňa a prejavuje jej lásku, ona predstavuje tú, ktorá má byť dobíjaná.

Mladosť, pochabosť

Keď ešte študovali a predstavovali „len“ pár, častokrát unikli na verejnosť fotografie zachytávajúce Williama a Kate v pomerne intímnych pózach. Jednou z najznámejších je fotografia, na ktorej sa William dôverne dotýka Kate, ktorá má dlaň položenú na jeho bruchu. Zakrivenie jeho prstov je dôkazom toho, že medzi nimi nepanuje žiadne napätie.

Opora na chrbte

Džentlmensky položená ruka na chrbte dámy je nielen prejavom dôvernosti a intímnejšieho vzťahu medzi dvomi ľuďmi, ale aj poskytnutia opory, útechy a stálosti. Podľa Cobbovej je práve toto najčastejším prvkom, ktorý v reči tela medzi manželmi verejne vídať.

Každopádne platí, že Kate a William nie sú typickým párom a nie je to preto, že sú členmi kráľovskej rodiny. Ich vzťah vyjadruje hĺbku, lásku a porozumenie, aké u manželov vídať len málokedy. Džentlmen William vždy vie, čo sa patrí a nedobytná Kate očividne pochopila, že žena nie je tá, ktorá má princovi behať za chrbtom. Tomuto páru sa nedá priať iné, než veľa lásky!

Pozri aj: Túto radu od kamarátky, ktorá schudla 13 kilogramov by som vyvážila zlatom! Túto vec majú doma všetci a naozaj funguje

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: