Kate Middleton má 40 rokov, palác zverejnil jej nové fotografie. Mnohí ľudia si na záberoch všimli túto vec

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge), Fotograf: Paolo Roversi

Kate Middleton má 40 rokov a z roka na rok vyzerá stále lepšie a lepšie. Mnohí by ani nehádali, že už má 40 rokov, no pri tejto príležitosti palác zverejnil tri nádherné nové fotografie.

Ako uvádza portál Insider, fotografie sú od renomovaného talianskeho fotografa Paola Roversiho. Vojvodkyňa Kate si nechala nafotiť hneď tri portréty, v rade plesových šiat od Alexandra McQueena, v ktorého výtvoroch sa často objavuje aj na spoločenských podujatiach. Na sebe však okrem iného mala perlové a diamantové náušnice, ktoré kedysi patrili princeznej Diane, zosnulej matke princa Williama.

Nezabúda na svoju svokru

Práve toto mnohí považujú za znamenie toho, že aj keď sú to jej narodeniny, nezabúda vzdať hold aj obľúbenej princeznej, ktorá sa zapísala do sŕdc mnohých ľudí. Jej portréty budú súčasťou Národnej galérie portrétov s názvom Coming Home, ktorý zahŕňa fotografie slávnych osobností vystavené v blízkosti miest, s ktorými sú prepojení.

Pozornosť na oblečení jej prekážala

Podľa slov fotografa bola možnosť odfotiť budúcu kráľovnú česť a nezabudnuteľná chvíľa, kedy stretol úžasného človeka s pozitívnou energiou. “Dokáže vniesť nádej do celého sveta,” povedal pre Guardian. Vojvodkyňa rada volí pri foteniach ležérnejší štýl a hoci na daných má plesové šaty, väčšinou sa rada oblieka jednoducho. Aj keď ju považujú za módnu ikonu, príliš sa jej to nepáči, pretože to podľa nej odvádza pozornosť od jej práce.

Práve jej blízka priateľka prezradila, že to bolo pre Kate veľmi ťažké hlave v začiatkoch, kedy si väčšina ľudí všímala len to, čo má oblečené a nie to, čo naozaj robí. Pod zverejnenými portrétovými fotografiami však mnohí ľudia nevideli len odkaz princeznej Diany, ale aj to, že toto sú skutočne zábery hodné budúcej kráľovnej. Čo si myslíte vy?

3
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: