Kate Middleton opäť všetkých dostala. Obliekla si šaty za 19 eur a ukázala, že je ako obyčajná žena

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Kate Middleton je už roky považovaná za módnu ikonu. Čokoľvek si na seba oblečie je pod drobnohľadom a väčšinou si za to vyslúži ohromnú dávku chvály.

Správa, ktorú sa snaží svojimi outiftmi komunikovať, je však jasná. Nemá problém s tým, dať si na seba šaty aj viackrát po sebe a a tak, ako si užíva nosenie drahých rób, nepohrdne ani lacnejšími alternatívami. Ao uvádza portál Glamour, dôkazom je aj to, že najnovšie mala na sebe šaty zo Zary, ktoré ju vyšli len 16 libier, teda približne 19 eur. Mnohí si tiež všimli to, že tieto šaty nemala na sebe po prvý raz.

Foto: profimedia

Výborný krok

Napriek tomu, že šaty vyzerali kráľovsky formálne, ich cena naozaj mnohých prekvapila. Už z taktického hľadiska je však dobrý krok ukázať, že členovia kráľovskej rodiny nepotrebujú mať na sebe iba drahé róby a nemajú problém si obliecť aj dostupnejšie verzie pekného oblečenia. Tieto šaty sú však staré niekoľko sezón, takže si ich už nekúpite, no existuje veľa podobných kúskov, ktoré môžete vyskúšať.

Po tom, ako Kate zažiarila v dizajnérskom kúsku na premiére filmu James Bond, No Time To Die, je toto vítaná zmena, ktorú mnohí ľudia ocenili.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: