Kate Middleton opäť všetkým vyrazila dych. Takto ste vojvodkyňu ešte nevideli

Foto: TASR/AP

Vojvodkyňa Kate Middleton, manželka princa Williama, je pod drobnohľadom médií kdekoľvek sa objaví. V poslednej dobe sa často zameriavajú práve na jej vkus a štýl.

Aj keď nie je pochýb o tom, že Kate Middleton má množstvo poradcov, čo sa týka jej šatníka, určite za tie roky v kráľovskej rodine veľmi dobre vie, čo si môže dovoliť. Ako uvádza portál Hello Magazine, Kate sa objavila v krásnych modrých kabátových šatách s opaskom.

Púta stále viac pozornosti

Spolu s Williamom sa stále nachádzajú v Škótsku, no jej outfity každým dňom pútajú viac a viac pozornosti. Z roka na rok sa z Kate Middleton stáva obraz elegancie v oblasti módy a inšpiruje množstvo žien, ktoré sa chcú na ňu podobať a hľadajú podobné outfity, ako nosí ona. Kate, samozrejme, celý outfit doplnila o šperky, ktoré ku oblečeniu ladia.

39-ročná Kate patrí medzi najpopulárnejších členov kráľovskej rodiny, preto niet divu, že sa mnohí ľudia zaujímajú aj o to, čo má oblečené. Mnohí sa však zhodli v tom, že je pre ľudí obrovskou inšpiráciou, podobne ako bola aj princezná Diana.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: