Kate Middleton pripustila jednu vec. Toto je niečo, čomu ešte stále nemôže uveriť

Kristína Hagarová Ešte viac

TASR archív

Deti rastú naozaj rýchlo a najviac to pociťujú práve rodičia. Výnimku netvoria ani tie kráľovské deti, ktoré sú verejnosti veľmi dobre známe. Ako informoval portál People, vojvodkyňa Kate sa tiež nestačí diviť tomu, ako jej deti rýchlo rastú.

Princ George oslávil svoje šieste narodeniny v júli so svojou rodinou na súkromnom ostrove Mustique. Manželka princa Williama, Kate Middleton počas návštevy strediska, ktoré podporuje mladých prvorodičov a deti v Londýne, hovorila aj o svojej rodine.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

The Duchess paid a visit to Sunshine House in London today where she met the Southwark Family Nurse Partnership (FNP) team. During the previously unannounced visit, she learnt more about a nursing initiative that supports families and children in the early years. The voluntary home visiting programme is designed for first-time parents who are 24 and under. They are linked with family nurses who visit them regularly during pregnancy and up until their child is 2. Today’s centre in Southwark is operated by Evelina London Children’s Hospital – of which The Duchess became Patron of in December last year.  The Duchess has been doing a lot of research this past year on the subject of early years development. Speaking at RHS Wisely last week, she said: „The experience we gain during our earliest years influences who we become as people. They influence how we interact in school, at work, and in society, and ultimately, how we bring up our own children.“ „As a parent, I’ve learned just how important it is to foster our child’s development in all areas, not just physical, as soon as they’re born. We build the blocks, the foundations for future success and happiness later in their lives.“

Příspěvek sdílený HRH The Duchess of Cambridge (@katemidleton),

Deti rastú rýchlo

„Povedala, že deti rastú veľmi rýchlo a že sa jej nechce veriť tomu, že George má už šesť,“ povedala 23-ročná Chloe Koroma po rozhovore s budúcou kráľovnou. Už predtým povedala Kate o svojom synovi, že je veľmi veselý a zvedavý. Okrem Georgea má aj štvorročnú Charlotte a ročného Louisa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HRH The Duchess of Cambridge (@katemidleton),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HRH The Duchess of Cambridge (@katemidleton),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený joyaputheri (@joyaputheri),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan and Kate 💫 (@royals.fabfour),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený In love with William & Kate (@thecambridgelovers),

Chce upozorniť na problémy po pôrode

Kate sa veľmi zaujímala aj o Chloeinho syna, štvorročného Olivera. „Stretnutie s vojvodkyňou bolo krásne.“ Chloe trpí bipolárnou poruchou a popôrodnými depresiami a tvrdí, že práve návšteva strediska jej veľmi pomáha. Aj Kate chce ďalej šíriť povedomie o týchto problémoch a upozorniť na hľadanie riešení.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: