Kate Middleton sa objavila po boku princa Williama v divadle a opäť ukázala rastúce tehotenské bruško. Napovedá farba jej šiat pohlavie dieťatka?


Už je to nejaký ten mesiac, čo kráľovský pár Kate Middleton a princ William oznámili, že čakajú ďalšieho potomka. Okolo tohto tehotenstva sa okamžite strhol obrovský ošiaľ a Kate je sledovaná na každom kroku. Nedávno sa objavila spolu s manželom na divadelnom predstavení v divadle Palladium a predviedla sa v nádherných slávnostných šatách. Jej tehotenské bruško nikdy nevyzeralo tak trblietavo a štýlovo. Kate sa na nič nehrá a možno aj preto má obdiv a je vzorom pre mnoho žien po celom svete. Pozrite sa, ako im to spolu ladí. Mnohí dokonca tvrdia, že posledné razy sa vždy objavila v modrých šatách, čo je údajne predzvesť toho, že čaká chlapčeka. Čo myslíte vy?

Catherine, Duchess of Cambridge depart the Royal Variety Performance at Palladium Theatre on November 24, 2017 in London, England.

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

The Duchess of Cambridge attends the Royal Variety Performance at Palladium Theatre on November 24, 2017 in London, England.

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

The Duke and Duchess of Cambridge attend the Royal Variety Performance at the Palladium Theatre || 24 November 2017

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov