Kate Middleton vo vianočnom! V týchto šatách žiarila a vyzerala úchvatne, hľadeli na ňu všetci

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: TASR archív

Podobný strih mala na sebe tento rok už 3-krát a nie je jediná. Jej štýl kopírujú tisíce žien, samozrejme aj známe osobnosti. Najväčším esom v rukáve Kate Middleton je momentálne mašľa na krku. Môžete ju mať na šatách či blúzke.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by uk.monarchy (@uk.monarchy) on

Ako informuje Daily Mail, tzv. “pussybow”, mašľa na krku, je späť. Červené vianočné šaty sa stali okamžite hitom a v kolekcii ich nájdete už aj v bežných obchodoch. Síce nebudete mať presne rovnaké, ako Kate, no červené šaty k štedrej večeri sa hodia úplne ideálne. Santa Clausa dokonale zatienila práve Kate, ktorá sa objavila u legendárnej pekárky a cukrárky Mary Berry.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duchesss of Cambridge 👑👑 (@the_duchess_news) on

Spojili svoje sili a budú vo vianočnom vysielaní BBC. Bude sa jednať o špeciálny slávnostný program, kde nebude chýbať ani úžasná večera s poďakovaním všetkým ľuďom, ktorí musia pracovať aj na Štedrý deň. Akcia dostala názov Kráľovské Vianoce a Berry a televízia ju odvysiela 16. decembra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Duchess of Cambridge (@catherine.of.cambridge) on

Krásne šaty skryla Kate šikovne pod zásteru, no ešte predtým ich diváci uvidia v plnej kráse. Pochádzajú z dielne návrhárky Alessandry Rich a ku Kate ideálne pasujú. Čo poviete na takýto štýl obliekania? Kate je medzi ženami jednoznačne jednotkou.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: