Kate Middleton vyslala Harrymu a Meghan skrytý odkaz. Všimli ste si to aj vy?

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Pred niekoľkými dňami svet obletela rozkošná fotografia princa Louisa, najmladšieho syna princa Williama a Kate Middleton, ktorý oslavoval tretie narodeniny.

Práve pri tejto príležitosti sa Kate rozhodla, že zverejní jeho fotografiu, na ktorej je malý princ vysmiaty na bicykli. Ako uvádza portál The Mirror, za fotografiou sa však skrýva oveľa viac, ako by sme možno čakali. Rozkošná fotka priviedla jedného kráľovského komentátora k tomu, aby zareagoval na tvrdenie princa Harryho.

Foto: profimedia

Má hlbší význam?

Daniella Elser sa domnieva, že má oveľa hlbší význam. Podľa nej takto vojvodkyňa Kate posiela svojmu švagrovi správu. Ten počas rozhovoru s Oprah Winfrey povedal, že nemohol so svojím otcom ani jazdiť na bicykli. Tohto tvrdenia sa chytili aj iní ľudia, ktorí poukázali na to, že existuje predsa fotografia jeho, Williama, Charlesa a Diany, kde sú všetci na bicykloch.

Foto: TASR/AP

Vyvrátila tvrdenie

Daniella tvrdí, že práve uverejnenie fotografie malého Louisa na bicykli by sa dalo chápať aj ako vyvrátenie Harryho tvrdenia a poukázanie na to, že kráľovské deti vedú normálny život, ďaleko od mediálneho humbuku. Paparazzi fotografie Williama, Kate a ich detí sú zriedkavé, a to napriek tomu, že rodina podniká pravidelné výlety do “vonkajšieho sveta” ako sú parky a obchody.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: