Kate sa po materskej objavila opäť na verejnosti. Tento jeden detail udrel všetkým ihneď do očí

Lucia Horáková Ešte viac

Päť mesiacov od narodenia tretieho potomka princa Williama a Kate Middleton, princa Louisa, sa vojvodkyňa opäť pustila do svojich povinností a absolvovala prvé verejné stretnutie po materskej dovolenke. Od detí si odbehla k deťom.

Kate sa v utorok 2. októbra zúčastnila svojej prvej oficiálnej návštevy po materskej a zavítala do školy Sayers Croft Forest School a Wildlife Garden, v ktorej deti spoznávajú prírodu a život na vidieku, Práve tomu prispôsobila vojvodkyňa aj svoj outfit a ak niekto čakal, že sa objaví v elegantných a vkusných šatách, bol na veľkom omyle.

Kate vsadila na hnedé obtiahnuté nohavice, čižmy, zelený sveter a bundu, s ktorou dokonale zapadla do prostredia školy. Okrem toho rozdávala úsmevy na všetky strany, venovala sa deťom, veľa sa s nimi rozprávala a dokonca aj objímala.

Vojvodkyňa tak opäť potvrdila, že právom patrí medzi najobľúbenejšiu členku kráľovskej rodiny a k tomu sa jej podarilo dokonale skombinovať tematicky svoj outfit s udalosťou, vďaka ktorému pôsobila ešte sympatickejšie ako kedykoľvek predtým.

Kate Middleton Returns From Maternity Leave to Garden With Kids for a Good Cause

The Duchess of Cambridge returned from maternity leave to hang out in a garden for a good cause with kids https://ti.me/2NZ4JUv

Gepostet von TIME am Dienstag, 2. Oktober 2018

View this post on Instagram

💚💚💚NEW💚💚💚 Kate's casual comeback! Duchess dresses down in jeans and boots she's had for over a DECADE to make her official return to royal duties on a visit to a children's wildlife garden . برگشت کیت به کارش بعد از چند ماه مرخصی زایمان. رفته از باغ حیات وحش کودکان دیدن کنه. با چکمه هایی که حدود یک دهه هست ازشون استفاده میکنه!!!! . #cambridges #princesscharlotte #dukeofcambridge #princegeorge #princewilliam #duchessofcambridge #duchesskate #katemiddleton #royalwedding #duchessofsussex #iran #shiraz #tehran #dukeofsussex #weadmirekatemiddleton #duchesscatherine #catherinemiddleton #buckinghampalace #kensingtonpalace #kensingtonroyal #queenelizabeth #princeharry #britishroyalfamily #england #royalfamily #pippamiddleton #dianaspencer #princessdiana #meghanmarkle

A post shared by Duchess Of Cambridge Fan Page (@katemiddleton.iran) on

Pozri aj: Ženy, ktoré vychovávajú 3 deti to majú najťažšie. TOTO je dôvod, prečo je to tak

Lucy

0
Komentovať (0)