Kate zverejnila nové fotografie, ktoré zatiaľ nikto nevidel. Takto už vyrástli kráľovské deti!

Foto: archív TASR

Hoci nami udalosti posledných dní občas poriadne zatrasú, nesmieme zabúdať aj na príjemné veci. Včera Briti oslavovali Deň matiek a zdá sa, že v kráľovskej rodine má tento deň špeciálne miesto.

Ako uvádza portál People, zdá sa, že svoj deň si krásne užila aj Kate Middleton, manželka princa Williama a matka Georga, Charlotte a Louisa. Na svojom Instagrame zverejnili niekoľko fotografií a zároveň ukázali darček, ktorý dostala od svojho najstaršieho syna Georga. Ten sa cení asi najviac, pretože ho vyrobil sám a vyzerá skutočne krásne. Narozdiel od skutočných kvetov, tento naozaj vydrží dlho.

Darček o malého Georga

„Matkám novým a starým. Rodinám, ktoré sú spolu aj oddelene. Myslíme na vás v týchto ťažkých časoch,“ napísali ku príspevku. Zároveň zverejnili fotografiu, kde Kate a William bežia so svojimi deťmi na pleciach, fotografiu zosnulej princeznej Diany, matky princa Williama a Harryho a taktiež aj fotografiu Carole Middleton, matky Kate.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Čo je pre Kate dôležité?

Kate v nedávnom rozhovore pre podcast Happy Baby, zdieľala podrobnosti o tom, ako dúfa, že si budú jej tri deti spomínať na svoje detstvo. „Budú myslieť na to, ako sme cez víkend robili matematiku a pravopisné úlohy? Alebo na to, že sme vyšli von, založili oheň a chceli opekať párky, ale nešlo to, lebo bolo veľmi vlhko? Toto je to, čo chcem, aby si pamätali. Tie okamihy so mnou ako s matkou, ale aj s rodinou, ktorá ide na pláž, namočí sa a všetci máme topánky plné vody.“

Učia sa doma

„Nie je to o domácnosti v strese, ktorá sa snaží urobiť všetko, ale nakoniec neurobí vôbec nič,“ povedala. Nedávno bolo taktiež oznámená, že George a Charlotte, ktorí sú zapísaní v škole Thomasa Battersea, budú vo svojich školských povinnostiach pokračovať doma, v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Deti sa takto budú učiť na diaľku, a to prostredníctvom online zdrojov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Na mamy si spomenuli aj Harry a Meghan

Hold všetkým matkám vzdali na svojom Instagrame aj princ Harry a jeho manželka Meghan Markle. Na Instagrame napísali v niekoľkých jazykoch slovo mama. „Bez ohľadu na to, ako voláte svoju mamu, vo Veľkej Británii je Deň matiek. Preto si ctíme všetky mamičky po celom svete, ktoré toho robia každý deň tak veľa a teraz ešte viac než kedykoľvek predtým,“ napísali.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: