Každé znamenie zverokruhu je spojené s iným hriechom. Strelci sú často neverní a Ryby by si mali dávať pozor na svoju…

Lucia Mužlová Horoskopy

Je veľmi jednoduché zhrešiť, a to najmä preto, že sa možnosti zhrešiť nachádzajú všade okolo nás. Sme neustále v pokušení a niekedy jednoducho neodoláme. V našom živote hrajú znamenia veľmi dôležitú úlohu, a aj to, či zhrešíme, občas alebo extrémne závisí od toho, v akom znamení sme sa narodili.

horoskop1
youtube.com

Je dôležité, aby sme boli schopní odolať nástrahám každodenného života, aj keď je to niekedy skutočne náročné. Ako sa vám darí skrotiť samých seba? Naozaj vaše znamenie prezrádza toľko veľa z vášho života?

Strelec cudzoložník

Strelci sú často náchylní k flirtom. Sex pre nich znamená veľa zábavy, a to takisto znamená, že len ťažko udržujú záväzný zdravý dlhotrvajúci vzťah. Dokonca aj keď sú zamilovaní, ich oči neustále púta pozornosť aj niekto ďalší. Títo ľudia často putujú zo vzťahu do vzťahu.

Lenivé ryby

Ľudia v znamení rýb často snívajú a majú hlavu v oblakoch. Niekedy sa dokonca zdá, že majú svoj vlastný svet, ktorý je úplne iný od toho nášho. Vždy snívajú, uvažujú, čo by mohlo byť, čo by sa mohlo stať, čo ich pozornosť odpútava iným smerom. Aj vďaka tomu sú ľudia v znamení rýb tak trochu lenivci. Viac snívajú ako konajú.

Nečestní blíženci

Blíženci často miešajú svoje príbehy dokopy a nie vždy hovoria úplnú pravdu. Možno je to preto, že toto znamenie má akoby dve rôzne tváre. Na jeden príbeh môžu mať dva rôzne názory a sami nevedia, ktorý názor sa im páči viac. Či už je to tak alebo onak, blíženci občas klamú, niekedy sú malicherní a prostredníctvom klamstva sa snažia vykľučkovať z problémov. Aký je teda najlepší spôsob ako všetko sabotovať? Zaklamať o tom.

Samozvaný Boh vodnár

horoskop2
freepik.com

Vodnári radi sami veria tomu, že sú špeciálnejší ako ostatní. Keď to preženieme, myslia si o sebe, že sú stredom vesmíru, pupok sveta, alebo ak chcete, samozvaný Boh. Vždy sa vedia pochváliť, cítia sa múdrejší ako ich okolie a všetko majú v malíčku. Ľudom okolo seba ukazujú nové postoje, pohľady a názory, ktoré vyplývajú z ich hlbokého vnútra. Niekedy sú však tak ďaleko od pravdy ako sa len dá.

Rak- večný milovník

Ľudia narodení v znamení raka dokážu milovať naozaj celým srdcom. Aj po rokoch sa vo vzťahu cítia ako na začiatku a pritom dokážu stáť nohami pevne na zemi. Všetko, čo potrebujú, je láska, istota a vedomie, že osoba, ktorú milujú, je stále v ich blízkosti. Toto sa nezdá byť až také hriešne. Keď sa nad tým však hlbšie zamyslíte, človek v znamení raka akoby strácal svoj vlastný život na úkor života niekoho iného. Je veľmi starostlivý a často zabúda sám na seba. Dávajte si pozor na to, koho uctievate, pretože by vám ten človek mohol nakoniec veľmi ublížiť.

Nenásytný kozorožec

Kozorožci opúšťajú svoje kancelárie neskoro a majú za sebou tvrdú prácu. Prečo vlastne? Sú to bojovníci a robia všetko, čo je v ich silách, aby boli čo najlepší. Často im záleží na peniazoch a chcú za svoju tvrdú prácu dostať aj patričnú odmenu. Majú radi, keď druhí chvália ich úspechy, no niekedy vedia byť aj chamtiví. Chamtivosť a peniaze však kazia charakter, takže si na to treba dávať pozor.

Hrdý lev

Občas táto hrdosť u levov až hraničí s narcizmom. Lev môže byť niekedy ten najsebeckejší človek, čo sa vzťahov týka. Je prirodzený vo všetkom, čo robí a veľmi dobre si uvedomuje, čo na druhých zapôsobí. Niekedy však stačí, že žmurkne. Občas sú tieto znamenia arogantné a veľmi sebavedomé, no napriek tomu s nimi chcú ľudia tráviť čas. Dávajte si však pozor, len málokto chce byť dlhodobo v blízkosti človeka, ktorý je až príliš zahľadený do seba samého.

Pažravý býk

Aj znamenie býk je občas tak trochu narcistické. Často robia len to, čo je prospešné pre nich samých, a to najmä v dlhodobom horizonte. Či už ide o dobré jedlo alebo perfektný sex, býk je veľmi „pažravý“. Väčšinou si všetko vychutnáva a teší ho, keď má zo všetkého pôžitok.

Závistlivé panny

horoskop3
etsy.com

Kedykoľvek sa rozhodnú pre inú, podľa nich najlepšiu vec a nerobí im problém vydržať pri nej len chvíľu a potom ísť za ďalšou najlepšiu vecou. Ak majú záujem o niekoho, kto záujem nejaví, vedia byť veľmi nepríjemní a závistliví. Občas sú žiarliví, a to najmä vtedy, ak máte niečo, po čom oni veľmi túžia. Všetky tieto vlastnosti z nich nerobia veľmi dobrých milencov.

Chtíč škorpiónov

Chtíč je presne to slovo, ktoré škorpiónov vystihuje najviac, čo sa hriechov týka. Sú vášniví, no aj veľmi intímni voči svojim polovičkám. Škorpión vždy presne vie, čo hovorí a snaží sa slovami upútať každého. Často flirtuje a miluje kontakt s ľuďmi. Často však nevie nájsť pravú lásku, najmä kvôli svojej žiarlivosti. Väčšina vzťahov so škorpiónmi je komplikovaná a ťažká, a to aj preto, že partner nie vždy prejavuje rovnakú žiadostivosť ako škorpión.

Márnivé váhy

Váhy sú zahľadené samé do seba. Len ťažko sa starajú o niečo iné ako o seba. Sú spokojné len dovtedy, pokiaľ sa na seba pozrú v zrkadle a cítia sa dobre. Vtedy majú všetko, čo potrebujú, aby pokračovali v živote. Neustále pracujú aj na skrášľovaní svojho vnútra. Koniec koncov, krása zvnútra i zvonku je kľúčom k úspechu, no nie?

Vražední barani

Baran je často plný zlosti a je nepredvídateľný. Ak máte čeliť jeho hnevu, nemusí sa to vôbec skončiť dobre. Nielenže je baran extrémne precitlivený, je tiež neuveriteľne spontánny. Spontánnosť u nich však takmer vždy vedie k problémom. Barani si musia dávať pozor na to, aby ich zlosť neovládla, a aby neskazila aj to posledné dobré, čo v nich je.

Ako by ste vy charakterizovali samých seba, keď ide o hriešnosť? Zhrešíte niekedy? Táto charakteristika samozrejme nemusí sedieť na každého, no popravde, ja som sa v nej našla. Ako ste na tom vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Rozvod im prepierať nestačilo, a tak si novinári opäť zobrali na mušku Angelinu Jolie. Verejnosť šokovali správy o jej zdravotnom stave!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)