Keanu Reeves je jednoducho pravý džentlmen. Kvôli tomuto by si mal z neho brať príklad každý muž

Foto: archív TASR

To, že Keanu Reeves je jeden z najláskavejších osobností Hollywoodu je vo všeobecnosti známe. Každým dňom však médiá prichádzajú s novými skutočnosťami, po ktorých sa len presvedčujeme, že herec je naozaj veľmi milý a pokorný človek. Boredpanda najnovšie prišla s ďalším zaujímavým faktom, po ktorom sa stane ešte obľúbenejším.

Venuje sa charite, bol označený za jedného z najpríťažlivejších mužov planéty a je milý na svojich fanúšikov. O 54-ročnom hercovi je známe, že nemá problém sa so svojimi obdivovateľmi odfotografovať. Keď fotka nevyjde na prvý raz, ochotne pristúpi aj na druhý pokus. Veď komu sa pri svojom vzore netrasú ruky?

Foto: archív TASR

Ruka vo vzduchu?

Najnovšie však niekto poukázal na zaujímavý fakt. Keď si všimnete fotografie Keanu Reevesa so svojimi fanúšikmi, možno vám neunikne jeden zaujímavý detail. A teda, že sa nikdy nedotýka osoby, s ktorou sa fotí. Vždy má ruku len tak zvláštne vo vzduchu, kedy sa síce telu približuje, ale nikdy sa človeka vedľa neho nedotýka.

 Špekulácie fanúšikov

Fanúšikovia samozrejme začali premýšľať nad tým, prečo to tak celé je. A väčšinou sa zhodli. Podľa nich je jednoducho Keanu pravý džentlmen a toto je ďalší dôvod, prečo by sme ho mali milovať. Podľa mnohých v dobe, kedy sme obklopení sexizmom a feminizmom je naozaj dôležité ľuďom dávať takýto odkaz a zbytočne sa žien nedotýkať. Will Smith má robiť to isté. Opäť sa fanúšikovia vyjadrili svojou obľúbenou frázou, a teda, že Keanu Reeves je pre tento svet príliš dobrý.

Ťažké detstvo a štedré srdce

Populárny hollywoodsky herec mal veľmi ťažké detstvo. Otec opustil jeho a aj jeho matku, keď mal len tri roky. Ona sa potom trikrát vydala a Keanu s ňou cestoval po svete. Hereckú kariéru začal, keď mal 15 rokov, no jeho život stretávali neustále tragédie. Smrť jeho dcéry, partnerky a aj dobrého priateľa ho museli poznačiť na celý život. Napriek tomu, že sa médií stráni, nestal sa z neho cynik. Podľa informácií väčšinu svojho zárobku z úspešnej série Matrix daroval kostýmovým dizajnérom a tvorcom špeciálnych efektov, pretože si myslí, že práve oni sú skutoční hrdinovia filmov.

Foto: archív TASR

Dôvodom, prečo sa v súčasnosti dostáva Keanu Reeves do povedomia ľudí je jeho najnovší film John Wick 3. Napriek tomu, že v kariérnom živote je herec naozaj veľmi úspešný, môžu to byť práve životné tragédie, ktoré z neho urobili pokorného a milého človeka.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: