Keď uvidíte, čo sa dá vytvoriť z jediného lana, ihneď si ho zaobstaráte


Zaujímavých projektov je na svete veľmi veľa a sme radi, že sa nám podarilo zas jeden taký nájsť. Tentokrát sa pozrieme na skvelé a jedinečné využitie lana.

Predstavte si, že si chcete jednoducho a hlavne lacno oddeliť istú časť svojej izby, no nechcete zbytočne budovať novú priečku. Jedno riešenie ponúka lano, ktoré môžete premeniť na veľmi vkusnú priečku. Okrem lana ale ešte budete potrebovať pár dosiek, no tých má každý a zadovážiť si ich nebude žiadny problém. Ak ste trošku šikovní, tak si tento zaujímavý projekt môžete urobiť ešte dnes.

lanova-stena1
the-brick-house.com
lanova-stena
the-brick-house.com
lanova-stena2
the-brick-house.com

lanova-stena3
the-brick-house.com

Na záver si ešte pozrite toto krátke video.

Čo poviete na tento projekt s lanom? Skúsili by ste si ho niekedy aj doma?

zdroj: Interez.sk

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));