Keď uvidíte vystúpenie tohto 12-ročného dievčatka, nebudete veriť. Ako to dokáže? Porotu ohúrila a posunula ju rovno do finále!


Sú vystúpenia, na ktoré pozeráme s otvorenými ústami. Toto je jedno z nich. Do známej talentovej súťaže prišla len 12 ročná Darci a predviedla niečo, čo sa len tak nevidí. So sebou si priniesla plyšového zajka menom Petúnia, s ktorým to na pódiu naozaj rozbalili. Jej umenie jej môžu závidieť aj skúsený dospeláci!

 

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));