Keď vidia nespravodlivosť, vzkypí v nich žlč. 4 znamenia zverokruhu, ktorým veľmi záleží na pravde

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: picsart

Asi nikto nemá rád, keď mu niekto klame. Existuje však špeciálna skupina ľudí, ktorí jednoducho neznesú, keď sa niekomu deje niečo neprávom či je niekto za niečo nespravodlivo súdený.

Platí to aj pre určité znamenia zverokruhu, ktoré sa jednoducho musia postaviť za neprávosť druhých ľudí, nech sa deje čokoľvek. Je to jednoducho povahová črta, ktorej sa nedá zbaviť.

Foto: pixabay

Baran

Baran sa riadi heslom, čo na srdci, to na jazyku, preto nemá nejakú potrebu klamať alebo zavádzať. Neuveriteľne ho rozčuľuje, keď niekto vedome klame a on pritom vie skutočnú pravdu. Neoplatí sa ich vodiť za nos a ani sa nad niekoho vyvyšovať. Neuveriteľne je to viditeľné v práci či v škole. Ak má niekto lepšie výsledky podvodom, je ochotný sa postaviť za kohokoľvek a za seba už dupľom.

Foto: unsplash

Býk

Hoci býk nie je úplne neviniatko a nebráni sa malej lži, nevie prežiť, keď sa niekde v jeho blízkosti, ale aj vo svete, deje neprávosť. Bytostne sa ho to dotýka, pretože je veľmi citlivý a empatický. Keď sa deje niečo, čo sa mu nepáči, nebráni sa postaviť za slabšieho, ale aj za človeka, ktorý je pre neho neznámou osobou. Na býka sa jednoducho môžete skutočne spoľahnúť.

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženci sú dokonalí klamári, no keď príde na lámanie chleba, vždy vedia, čo majú povedať. Keď si myslíte, že vás nepodržia a že vám klamú do očí, vtedy sa rozhodnú podržať stranu tomu, kto je ten správny. Mnohí ľudia im vyčítajú, že sú klamári, ktorí sa však bijú do hrude, keď sa deje nespravodlivosť. Im na tom však až tak nezáleží.

Foto: unsplash

Lev

Ohnivý lev je prirodzený ochranca a má ochraniteľské sklony. Musí dávať pozor na ľudí, ktorí sú z jeho pohľadu slabší ako on a práve preto sa nebojí postaviť sa za hocikoho, kto sa nevie brániť tak ako on. Sála z neho nebojácnosť a práve preto je jedným z najlepších priateľov, akého môžete vo svojom okolí mať.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: