Keď zmeníte svoj účes, zmeníte všetko! Toto je 15+ radikálnych premien, ktoré dopadli mimoriadne dobre


Niekedy stačí málo a z ľudí sa stávajú celkom iné osobnosti. A nielen navonok, ale aj vnútorne. Zmena účesu je podľa odborníkov jednou z ciest, ako svoj život posunúť iným smerom a nájsť seba samu. Tieto dámy sú toho dôkazom. Pozrite si tieto radikálne premeny účesov a ich majiteliek.

Long or Bob? Credit – @rodrigovizu!!

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Vlasy robia ženu

Všetko je to o vnútornom nastavení žien. Ak sa cítime zle, strácame sebaistotu alebo dlhodobo trpíme komplexmi z vlastného výzoru, hneváme sa na seba za každú nedokonalosť. Potom je to všetko o tom, koľko si pripustíme.

Lenže ľahko sa o tom hovorí, no ťažšie sa realizuje vnútorná, aj vonkajšia premena. Nejde ani tak o to, že by sme sa zmeny báli, skôr máme strach zo seba samej a z toho, či nebudeme svetu na posmech. Či svet prostredníctvom našej vlastnej premeny neodhalí našu slabosť, ktorá spočíva v jednoduchej veci – neláske k sebe samej.

Time for a Holy Crap 💩🙀 makeover by one of our favorite transformation stylists. ⠀⠀ ⠀ ⠀⠀–@ryabchik.moscow ⠀⠀⠀⠀#dahair

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Before and after by @anhcotran

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Hovorí sa, že príliš veľa sebalásky je na škodu. To je síce pravda, no na ešte väčšiu škodu je, ak sa nemáme radi vôbec a upodozrievame sa z tých najabsurdnejších nezmyslov. Aj vy ste si už niekedy povedali, že to, ako sa vám nedarí a ako vyzeráte, je len výsledkom toho, koľko zla ste v živote napáchali?

My girl @bornred67 Always gets me super jealous after I do her color! #NOFILTER Bleach and tone/creative color.i used @framesiusa @framesiofficial cream bleach with @olaplex. Then i went in with a combo of @pulpriothair #neonelectric #candy , #cupid , and #jam. 💖💜💥 @fuckinghair @cosmoprofbeauty @hairstylist_tribe @robertjeffreyhairstudio @bestofhairstyles @modernsalon @angelofcolour @fanola_usa @inspirehairstyles @bestofhairstylists @stylistssupportingstylists @bestofhair #alissageorgevichcolorist #robertjeffreylakeview #olaplex #modernsalon #licensedtocreate #framesi #bleachandtone #chicagobleachandtone #boldcolor #chicagocolorspecialist #chicagosalon #chicagocreativecolor #chicagocolorist #cosmoprofbeauty #colortransformation #hairgoals #fckinghair #healthyshinyhairisthegoal #bestofchicago #bestofhairstylists

A post shared by alissacolorist (@alissacolorist) on

Vedzte, že v tom nie ste sama. S podobnými pocitmi sa borí množstvo žien na celom svete, ak nie každá. Len máloktorá zo ženskej populácie sveta je so sebou taká spokojná, že by nič nezmenila a za nič sa nehanbila.

@inkup_fitness dramatically changed her style by cutting it all off and going blonde!

A post shared by @theshorthairclub on

Aj keď sa navonok prezentujú ako sebamilovníčky a harmonické bytosti, kdesi vo vnútri by chceli byť ako tá či oná, taká alebo tamtaká. Ak sa cítite zle preto, že ste menej výrazné, že máte kilo alebo dve navyše, že od mladosti vás trápi akné, že ste sa už narodili s riedkymi vlasmi, potom sa pozrite, čo pre seba môžete urobiť.

VOTE TIME 👈 LEFT OR RIGHT 👉!!!! Credit @hairbysydneymalizia

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Aj psychológovia upozorňujú, že zmena účesu stojí za veľkou väčšinou spokojných žien, ktoré sa zo sivých myšiek premenili na krásne labute. Či už sa rozhodnete pre radikálnu zmenu alebo pre obyčajné farbenie, doprajte si ho.

Dodá vám sebadôveru, budete sa na seba v zrkadle pozerať celkom inak ako doteraz. Nebojte sa investovať do dobrej kaderníčky alebo kaderníka. Všetky máme problémy s financiami, koniec koncov, kto dnes nemá? No ku kaderníkovi takisto nechodíte každý deň a za tú poriadku dávku harmónie a duševného šťastia to stojí.

Neexistuje totiž nič horšie ako zatrpknutá a mrzutá žena, ktorá namiesto toho, aby rozdávala úsmevy a rozžiarila svojou vnútornou krásou deň každému, kto okolo nej prejde, pozerá na svet s pokrčeným čelom a smútkom či hnevom v očiach.

Yesterday's Hair and Airbrush Makeup makeover on the stunning @alexisefit , isn't she a Bombshell?! #v&lvixen

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Crystle Iris Monero (@vainandluxeclt) on

Vašou vnútornou krásou môžete niekomu rozžiariť deň. Nemusíte byť topmodelka, nemusíte mať ružové vlasy, nemusíte byť chodiaca dokonalosť. Stačí, že budete po väčšej alebo menšej zmene spokojná sama so sebou.

What ya think Before or After by @stefani.picchi on @_jensen_victoria ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀#DaHair 🍬🍭🍬🍭 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀–@imallaboutdahair

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Beautiful hair from @hairbylily408 – "Babylights and haircut for this sweet girl." • •

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

What Alopecia? It's all in the ✂️✂️ #transformed #naturalhair #Modcut #Modcolor #modishhairstudio

A post shared by Kisha Larie (La-rie) (@msklarie) on

So give me one word to describe her new look. I'm going to Start with Awesome Who wants to take B , Than C ` ` @murphtogo @shearbeauty_byalaina

A post shared by DA Hair 🌹 Blogger 🤡 Hairstyles (@imallaboutdahair) on

Adding a little depth can make all the difference 💯

A post shared by SoCal Hair Colorist (@raylorojohair) on

Old work pix I found.

A post shared by alissacolorist (@alissacolorist) on

'California dream' From highlights to balayage.adding a root and melting the base and balayaging with @olaplex and @wellahairusa freelights @robertjeffreyhairstudio @bestofhairstylists @bestofhairstyles @inspirehairstyles @best.of.blondes @balayagedhair @bestofhair @stylistssupportingstylists @cosmoprofbeauty @wellahair @wellahairusa @wellaeducation @mastersofbalayage @balayageartists @balayagedandpainted @blondesnbalayage @modernsalon @fanola_usa @stylistssupportingstylists#alissageorgevichcolorist #robertjeffreylakeview #bestofbalayage #balayageandpainted #modernsalon #balayageartists #showmethebalayage #licensedtocreate #wella #blondebalayage #chicagobalayage #chicagocolorspecialist #balayagebeauty #chicagocolor #chicagocolorist #cosmoprofbeauty #colortransformation #hairgoals #fckinghair #beautifulbalayage #healthyshinyhairisthegoal #bestofchicago #bestofhairstylists

A post shared by alissacolorist (@alissacolorist) on

Pozri aj: Veľký vzťahový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu: Ženy v znamení Ryby majú sklony k nevere a muži sa veľmi ľahko zamilujú

zdroj: babskeveci.sk (M)


Komentáre

komentárov