Kedysi bol idolom žien, dnes by ste ho na ulici nespoznali. Obľúbený herec má 69 rokov a takto vyzerá teraz

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Mnohí svetoznámi ľudia prepadnú strachu z toho, že keď budú starší, už o nich nikto nezakopne. Vyberajú si preto často drastické plastické operácie, ktoré sú im skôr na škodu ako na úžitok.

Mickey Rourke bol kedysi známy ako jeden z najkrajších mužov v Hollywoode. Ako však uvádza portál Independent, práve rôzne zranenia z boxu a plastická chirurgia z neho spravili úplne iného človeka. Obľúbený herec sa vo filmoch nikdy neusmieval. Ako dieťa prišiel o nejaké zuby, preto sa vždy usmieval len so zatvorenými ústami.

Plastiky ho zmenili

Roky však plynuli, jeho kariéra išla raketovou rýchlosťou dole, no stále sa venoval boxu. Práve vtedy utrpel niekoľko vážnych zranení, ktoré viedli k tomi, že absolvoval niekoľko plastických operácií. Chcel však svoj výzor dotiahnuť ešte ďalej, a tak si nechal do tváre umiestniť niekoľko implantátov. Tie spôsobili, že sa už na seba takmer vôbec nepodobá.

Bol idolom žien

Jeho pôvodné črty sa stratili. Mickey v jednom z rozhovorov povedal, že išiel na plastiku v prvom rade preto, aby mu napravili zranenia po boxe, ale nevyšlo to celkom podľa predstáv. Teraz ho ľudia stretávajú v uliciach Hollywoodu v obtiahnutom oblečení a často v spoločnosti malých psov. Bol tiež známy svojím turbulentným manželstvom, ktoré vraj malo byť plné násilia.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: