Klebety a závisť medzi nimi neexistuje. 12 hollywoodskych hviezd, ktoré sú v súkromí najlepší priatelia

Foto: Instagram (officiallymcconaughey/kate.winslet.official)

Hollywoodski herci nás vedia vo filmoch preniesť do neuveriteľných svetov. Napriek tomu, že väčšinou vystupujú v úlohe silných chlapov, ktorí nikoho nepotrebujú, každý potrebuje priateľa.

Dokonca aj tí najznámejší herci sú radi, keď majú po svojom boku niekoho, komu môžu veriť a kto ich podporuje. Portál Brightside prináša zoznam niekoľkých známych priateľstiev, ktoré trvajú dlhé roky.

Matthew McConaughey a Woody Harrelson

Matthew a Woody spolu pracovali na niekoľkých projektoch a práve to ich spojilo. V roku 2013 spolu dokonca hrali v jednom filme. Spolu sa pripravovali na nakrúcanie a učili sa scenár. Stále sú najlepšími priateľmi a dokonca chodia každý rok na cestovateľské výlety.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey),

Ryan Reynolds a Hugh Jackman

Obaja spolu pracovali v roku 2009 na X-Men Origins. Ich zvláštne priateľstvo sa vystupňovalo až tak, že sú skutočne najlepšími priateľmi. Neustále si zo seba uťahujú a žartujú. Zdá sa, že ich to nikdy neunaví.

Matt Damon a Ben Affleck

Stali sa priateľmi už vtedy, keď ich predstavili ich mamy. Žili blízko seba, chodili na tú istú školu a vyrastali spolu. Obaja snívali o tom, že budú hercami. Na strednej škole diskutovali o svojich plánoch. Na vysokej začal Matt písať scenár, ktorý spoločne s Benom dokončili. Dokonca o neho prejavili záujem mnohí ľudia a ich sen sa stal skutočnosťou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matt Damon (@matt_damon_official),

John Krasinski a Chris Pratt

Stretli sa v roku 2011 a ich priateľstvo verejne neprezentovali, no neskôr sa ukázalo, že sa navzájom veľmi podporujú a dokonca sa aj navštevujú. Zoznámila ich manžela Johna Krasinskeho, Emily Blunt.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Krasinski (@johnkrasinski),

Leonardo DiCaprio a Tobey Maguire

Chodili na rovnaké kurzy, na ktorých sa prvý raz stretli už v 80. rokoch. DiCaprio povedal, že sa s ním chcel hneď priateliť. Keď ho raz videl na ulici, vyskočil z auta a zavolal na neho. Spojilo ich aj to, že boli obaja vychovávaní slobodnými matkami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tobey Maguire (@tobeymaguir),

Justin Timberlake a Jimmy Fallon

Prvý raz sa stretli v roku 2002 na MTV Video Music Awards. Pre Jimmyho to bola prvá veľká šou a Justin prvý raz vystupoval sólo. Obaja boli nervózni, preto sa navzájom povzbudzovali a vtedy sa začalo ich veľké priateľstvo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Timberlake (@justintimberlake),

Napadlo by vám niekedy, že sa práve tieto celebrity priatelia?

 

7
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: