Koberec z brmbolcov: Dekorácia, ktorú si môžete urobiť aj doma, no v obchode stojí stovky €


Pekný a vkusný koberec stojí častokrát v obchode veľmi veľa a nie vždy je podľa našich predstáv. Prečo si teda nevyrobiť vlastný, podľa nášho vkusu a našich požiadaviek? 

Na internete sme našli síce jednoduchý, no časovo náročnejší návod na brmbolcový koberec. Základ celého koberca sú brmbolce, ktoré sa prvotne musíte naučiť robiť. Brmbolce môžete vyrábať z bavlny, alebo starej nastrihanej látky na pásiky. Ak to už všetko máte, stačí len brmbolce spojiť dokopy a do tvaru, ktorý potrebujete. Nasledujúce obrázky vám ukážu postup a pár inšpirácií na krásne a zaujímavé koberce či iné vychytávky z brmbolcov.

brmbolcovy-koberec
handimania.com
brmbolcovy-koberec1
goodshomedesign.com
brmbolcovy-koberec2
goodshomedesign.com
brmbolcovy-koberec3
goodshomedesign.com

brmbolcovy-koberec4
goodshomedesign.com
brmbolcovy-koberec5
goodshomedesign.com
brmbolcovy-koberec6
goodshomedesign.com

Ak sa vám páčila táto inšpirácia a chceli by ste si tento koberec vyrobiť doma, prikladáme video, kde je ukázaný celý a hlavne podrobnejší návod.

zdroj: Interez.sk

horoskop

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));