Konečne majú objem a tvar a úprava trvá len pár minút. Toto je TOP 5 strihov, ktoré pristanú každej žene

Monika Miková Krása

Foto: pixabay

Každá žena si chce občas dopriať zmenu účesu. Väčšinou už vieme, čo nám pristane a v akom strihu sa cítime najlepšie. Pozrite si najmodernejšie strihy, ktoré pristanú každej žene. Oplývajú najmä bezstarostnosťou a prirodzenosťou.

Jednoduché strihy a styling

Nafúknutý strih bol vždy in a predstavuje záchranné koleso pre mnohé z nás, dodáva totiž vlasom na bohatosti a objeme. Ak nevychádzate priamo od kaderníka, vytvoriť si ho doma zaberie pomerne dosť času. Pričom môžete skončiť s množstvom prameňov v tvári, čo spôsobuje že vaša tvár vyzerá okrúhlejšie a plnšie. Preto sa najnovšie trendy nesú v znamení prirodzených strihov. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julianne Hough (@juleshough) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Postupný strih pre odvážne

Kaskádovité strihy vyzerajú taktiež veľmi dobre a sviežo. Ak sú vaše pramene vlasov veľmi jemné, mali by ste si pri tomto strihu dávať pozor. Zaberie vám veľa času pri rannej úprave a ak to chcete risknúť bez nej, váš účes môže pôsobiť neohrabane, vďaka rozstrapkaným koncom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chloe Moretz Source | ♡ (@adoringmoretz) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Nadčasový bob

Vlasový bob je krásny účes, ktorý sa hodí ako mladým dievčatám, tak i zrelým ženám. Pôsobí elegantne a s nadsádzkou, nepotrebujete žiadny špeciálny styling na svadbu známeho, alebo rodinnú akciu. Vždy vyzeráte dobre a upravene.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Riedenie vlasov

Mnohé žienky s darom bohatých vlasov si nemôžu riedenie vynachváliť, nakoľko ich odbremeňuje od záťaže, ktorú denne nosia na krku. Výsledok tohto strihu je taký dobrý, aký dobrý je kaderník a jeho nástroje. Takže niekedy sa vám môže stať, že z kaderníctva odchádzate ako ošklbané kura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @emilia_clarke on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Cut Life (@thecutlife) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mulheres Belas (@mulheres_belasid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmanuelle (@emmanuelle_manou) on

Geometrické strihy

V minuloročnej sezóne neboli geometrické strihy obľúbené, dnes je to však inak. Vyžadujú síce veľa starostlivosti a stylingu, no budete pôsobiť veľmi originálne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: