Koniec všetkým problémov s klasickými podprsenkami. Tento nový vynález zdvihne prsia, bráni poteniu a ženy si ho nevedia vynachváliť


Vynálezcom tejto vychytávky je Erin Robertsonová, ktorá chce vyriešiť všetky ženské problémy s klasickými podprsenkami – to, že sú mnohokrát veľmi nepohodlné, ale i to, že sa niekedy pod prsiami vytvára pot. Ta-Ta je „šál“, ktorý prsia vyzdvihne a drží a súčasne ich udržiava v suchu.

Ta-Ta je určený pre všetky ženy, i pre dojčiace mamičky, pretože je vyrobený z ultrajemnej látky, ktorá nedráždi bradavky a absorbuje akékoľvek mlieko, ktoré bude vytekať. Ta-Ta si môžete kúpiť na tejto stránke.

Pýtate sa, čo na túto novinku hovoria ľudia? Názory sú rôzne – niektoré ženy túto novinku privítali veľmi pozitívne a rady ju samé vyskúšajú. Iným to zasa príde veľmi vtipné a berú to ako vtip. Niektoré sú však veľmi skeptické a hovoria, že pot pod prsiami si ženy vedia odstrániť použitím dezodorantu.

Aký názor máte na túto novinku vy?

Pozri aj: Švajčiarsky klimatológ zverejnil správy, ktoré nemali vyjsť na verejnosť! Toto sa stane už onedlho a ovplyvní to životy nás všetkých

zdroj: babskeveci.sk, boredpanda.com


Komentáre

komentárov